سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ارائه الگوی شهرهای ایده آل‌ از اهداف نمایشگاه مدیریت شهری است

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

ارائه الگوی شهرهای ایده آل‌ از اهداف نمایشگاه مدیریت شهری است

شهردار بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: رفتار نوآورانه و علمی در شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور نیاز جدی این بخش‌ها است که امیدواریم برگزاری این رخدادها در آن تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

به گزارش صدف نیوز، عباس امینی‌زاده در آئین آغاز به کار نهمین همایش مدیریت شهری و روستایی که در سالن شهید آوینی برگزار شد، ضمن خیرمقدم و خوش‌آمدگویی به همه مدعوین این گردهمایی بزرگ، اظهار داشت: این همایش یک اتفاق قابل توجه است که طی سال‌های گذشته با گردهم‌ آمدن مدیران شهری و روستایی، دستاوردها و تجربیات خود را ارایه می‌دهند.

وی افزود: برگزاری همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی فرصت مناسبی برای جمع‌بندی افکار مختلف پیرامون موضوعات شهری است.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این همایش و نمایشگاه، انتقال دانش مدیریت شهری با رویکرد استراتژیک ‌پذیری مدیران شهری، اعضای شوراهای اسلامی و کارشناسان این حوزه است که امیدواریم به بخش قابل توجهی از آن دست پیدا کنیم.

امینی‌زاده ادامه داد: ایجاد بستر مناسب برای عرضه محصولات با کیفیت به شهرداری‌ها، دهیاری ها و پیمانکاران، ارائه الگوی شهرهای ایده آل‌، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری های نوین روز دنیا در حیطه مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی با تاکید بر رفتار نوآورانه و علمی در شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور تاکید کرد: محورهای مشخص شده برای این رخداد، موضوعات قابل توجه و دغدغه اغلب شهرها و روستاهای کشور است که خروجی حاصل از نهمین همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی می‌تواند در پیشبرد اهداف مشترک، تاثیر بسزایی داشته باشد.

گفتنی است، نهمین نمایشگاه بزرگ مدیریت شهری و روستایی کشور از یکم تا سوم اسفند ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی شهر بندرعباس برپا و آماده بازدید علاقمندان بود.

Views: 33

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *