شماره مجوز: 83030

حضور ۴۰۰ ناشر در شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

حضور ۴۰۰ ناشر در شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

دکتر رضا کمالی زرکانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: با هماهنگی و توافق های صورت گرفته با موسسه برگزاری نمایشگاه های فرهنگی ایران، ۴۰۰ ناشر و نمایندگی معتبر فروش کتاب برای حضور در شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در نشستی در همین رابطه بیان داشت: شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان در روزهای ۸ تا ۱۳ اسفندماه در ۳۵۰ غرفه در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهان بار بندرعباس برگزار می شود.

وی افزود: یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال حضور فروشگاه بزرگ بو کتاب است که بخش قابل توجهی از تازه های نشر کشور در حوزه کودک و بزرگسال را عرضه خواهد کرد.

کمالی زرکانی تاکید کرد: کیفیت بخشی یکی از مهمترین مسایل در برگزاری این دوره از نمایشگاه های کتاب هرمزگان است که مورد توجه ویژه قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: با توجه به نزدیکی نمایشگاه امسال با یکی از استان های همجوار تاکید بسیاری برای حضور ناشران معتبر در هرمزگان شده و هماهنگی های لازم نیز صورت گرفته است.

پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان هرمزگان سال گذشته در روزهای یکم تا ۷ بهمن ‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بندرعباس برگزار شد.

در مدت ۷ روز برگزاری نمایشگاه، ۴۰۰ هزار نفر از آن بازدید به عمل آوردند و مبلغ ۲۱میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کتاب توسط مردم خریداری شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *