شماره مجوز: 83030

بیش از سه هزار کلاس برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شد

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان:

بیش از سه هزار کلاس برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شد

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس در قالب ۴۰۷مدرسه در ۲۹پایگاه این استان برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شده است.

به گزارش صدف نیوز، موسی دادی زاده سرخایی در بازدید از این کلاس های درس افزود: یکهزار و ۹۸ عامل اجرایی نیز تا پایان تعطیلات نوروزی به مسافران خدمات رسانی می‌کنند.

وی بیان داشت: ناحیه ۱و ۲ بندرعباس و شهرستان های قشم و بندرلنگه بیشترین تعداد ظرفیت اسکان مسافران را دارا هستند.

این مسوول اظهار داشت: با تمهیدات صورت گرفته ، مدرسه های ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان در مجموع ظرفیت اسکان بیش از ۵۰ هزار مسافر را دارد.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اظهار داشت: سامانه پذیرش اینترنتی اسکان فرهنگیان نیز در این استان از اوایل اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۸ این ماه ادامه دارد.

دادی زاده یاد آور شد: به منظور تامین رفاه و آسایش مسافران نوروزی، تجهیزات مورد نیاز و همچنین اقلام بهداشتی و حفاظتی در مدارس هدف تامین شده است.

وی گفت: کلاس‌ ها به تناسب درجه بندی انجام شده و به امکاناتی همچون کولر، یخچال، تلویزیون و فرش مجهز هستند.

این مسوول اضافه کرد: فضاهای اسکان و همه افرادی که در سامانه اینترنتی پذیرش شده اند، زیر پوشش بیمه‌ قرار دارند.

دادی زاده اضافه کرد: به منظور خدمات رسانی مطلوب و تامین رضایت فرهنگیان امسال شعار « کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان» از سوی وزارت آموزش و پرورش تعریف شده است و همه تلاش خود را به منظور تحقق این مهم به کار خواهیم گرفت.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش هرمزگان همه توان و ظرفیت خود را برای پذیرش مسافران فرهنگی به کار گرفته است، گفت: امیدواریم همکاران فرهنگی سفر خوشی را در نوروز امسال به این استان که یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور است، تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *