سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ایجاد ۵۵ غرفه عرضه ماهی قرمز در بندرعباس

ایجاد ۵۵ غرفه عرضه ماهی قرمز در بندرعباس

غرفه عرضه ماهی قرمز

تعداد ۵۵ غرفه عرضه ماهی قرمز و محصولات مرتبط با ایام نوروز از ۱۰اسفند لغایت اول فروردین در نقاط مختلف شهر بندرعباس ایجاد شد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس با اعلام این مطلب بیان کرد: جایگاه های عرضه ی ماهی قرمز و محصولات مرتبط با ایام نوروز و واگذاری غرفه های فروش مواد غذایی و دیگر محصولات مورد نیاز مسافران نوروزی در بوستان های شهرستان بندرعباس فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش صدف نیوز: علی عامری سیاهویی افزود: هدف از برپایی این جایگاه ها ساماندهی مشاغل برای جوانان و مردم خونگرم و شریف بندرعباس و تهیه ی اقلام مورد نیاز سفره ی هفت سین با قیمت مناسب و دسترسی آسان برای همشهریان و میهمانان عزیز و بزرگوار می باشد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس گفت: اقلام مجاز برای فروش در این غرفه ها شامل ماهی قرمز، سبزه و کلیه ی وسایل مربوط به سفره هفت سین است و بر اساس جلسه ی صورت گرفته با سازمان حفاظت محیط زیست فروش گونه های جانوری و گیاهی وحشی نظیر مارآبی، لاک پشت، سمندر لرستانی، سنجاب و لاله ی واژگون ممنوع می باشد و در صورت رویت این گونه ها در غرفه ها، با فروشنده به شدت برخورد قانونی صورت می گیرد.

همچنین غرفه های بوستان های سطح شهر بندرعباس فعالیت خود را از ۲۸ اسفند ۹۷ لغایت ۱۶ فروردین ۹۸ جهت عرضه و فروش موادغذایی و خوراکی ، اغذیه، آب میوه ی ارگانیک، صنایع دستی و نقش حنا، عکاسی با لباس محلی و محصولات فرهنگی آغاز خواهند کرد. تعداد این بوستان ها ۸ مورد و در مناطق سه گانه ی شهر بندرعباس می باشد. مکان های واگذار شده بوستان ها در سطح شهر؛ بوستان ورزش، بوستان معلولین (زیرپرچم)، بوستان غدیر، بوستان دولت، بوستان ولایت، بوستان خلیج فارس، بوستان شهید دباغیان، بوستان پشت شهر، بوستان کپشکن، بوستان گلها و بوستان شورا می باشد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهر بندرعباس اعلام کرد: هدف از ایجاد غرفه در بوستان های اسکان مهمانان نوروزی، معرفی صنایع دستی و محصولات فرهنگی استان هرمزگان و تامین مایحتاج اساسی مسافرین در ایام نوروز است. علی عامری سیاهویی افزود: در خصوص فعالیت این بوستان ها با مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس هماهنگی های لازم صورت گرفته و طبق توافق انجام شده ماموران بهداشت به همراه بازرسین سازمان از فعالیت غرفه های واگذار شده همه روزه در این بوستان ها بازدید به عمل خواهند آورد.

Views: 173

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *