سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

پیش بینی ورود بیش از سه میلیون گردشگر به هرمزگان تا پایان نوروز

پیش بینی ورود بیش از سه میلیون گردشگر به هرمزگان تا پایان نوروز

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: پیش بینی می شود تا پایان تعطیلات نوروز بیش از سه میلیون گردشگر به این استان سفر کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا به الان حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر وارد هرمزگان شده است.

وی با اشاره به ناپایداری شرایط جوی در هرمزگان و بارندگی های اخیر در استان، گفت: تمامی امکانات در فضاهای عمومی، سالن‌ های ورزشی، مساجد و اماکن اداری در تمامی شهرستان ‌های استان جهت اسکان مسافران نوروزی به کار گرفته شده و این اقدام تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم خواهد یافت.

دکتر همتی با تأکید بر لزوم تأمین امکانات مناسب در ساحل شهر بندرعباس برای گردشگران، بیان داشت: افزایش تعداد سرویس های بهداشتی، حمام و تامین نور مناسب از مهمترین نیازهای اولیه در ساحل شهر بندرعباس است که شهرداری بندرعباس باید نسبت به تامین این نیازها و رفع کمبودها به سرعت اقدام کند.

وی با اشاره به نقش مهم گردشگری در رونق اقتصادی منطقه، گفت: هرمزگان از ظرفیت های بسیار خوبی در جهت توسعه صنعت گردشگری برخوردار است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: رونق صنعت گردشگری در استان موجب تحول در اقتصاد و اشتغال هرمزگان می شود و باید تمام تلاش خود را در جهت توسعه این صنعت انجام دهیم.

Views: 17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *