سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

دکتر همتی:

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه فعالان اقتصادی بدانند عزم ما در حوزه‌ سرمایه‌گذاری راسخ و به هدف خود واقف هستیم، گفت: استانداری از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد و سایر دستگاه‌ها هم از این موضوع تبعیت می کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین اختتامیه همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان اظهار کرد: ما هم همانند سرمایه‌گذاران معتقد به ترسیم نقشه پایدار برای توسعه هستیم و‌ در این راستا تلاش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه، در این همایش در سایه تلاش و همدلی سعی کرده‌ایم پتانسیل و ظرفیت های بی‌نظیر استان را معرفی کنیم، افزود: تلاش کرده‌ایم اراده و برنامه‌های استان را در راستای تضمین سودآوری سرمایه‌گذار ترسیم کنیم و در این همایش ارائه دهیم.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه سرعت واگذاری اسناد بی‌نام، انعقاد مجوزها را در سریع ترین زمان ممکن ساخته است، تصریح کرد: در حوزه‌ تامین امنیت سرمایه‌گذاری، با ارائه سند میثاق اجتماعی سرمایه‌گذاران از پشتوانه‌ مدیران و مردم برخوردار هستند.

دکتر همتی با بیان اینکه فعالان اقتصادی بدانند عزم ما در حوزه‌ سرمایه‌گذاری راسخ و به هدف خود واقف هستیم، عنوان کرد: برنامه های استان دارای پشتوانه علمی است؛ استانداری از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد و سایر دستگاه‌ها هم از این موضوع تبعیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما در این همایش در سایه ‌تلاش و همدلی سعی کردیم پتانسیل و ظرفیت‌های بی‌نظیر هرمزگان را به زنجیره اقتصاد ملی پیوند دهیم.

استاندار هرمزگان بیان کرد: در حوزه سود سرمایه فرصت‌های سرمایه‌گذاری  در پنل‌های تخصصی معرفی شد و برای اولین بار مدل توسعه بی نام که بروکراسی اداری را کاهش می دهد، رونمایی شد.

همتی با تأکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی برای هدفگذاری توسعه ای استان و فراخوان پذیرش سرمایه گذاران در حال تلاش هستند، اضافه کرد: ۲۴۰ تفاهم نامه از میان ۵۰۰ طرح ارائه شده در پنل‌های این همایش به امضا رسید که  بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان منابع سرمایه‌گذاری این طرح ها است.

وی ابراز کرد: امیدوارم این همایش زمینه ساز تحرک اقتصادی در سال رونق تولید بوده و سرمایه گذاران پیام آور صلح، همدلی و همراهی کشورمان به سایر کشورها باشند.

Views: 19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *