شماره مجوز: 83030

۲۰۰ قرارگاه تحول محلات در هرمزگان راه اندازی می شود

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

۲۰۰ قرارگاه تحول محلات در هرمزگان راه اندازی می شود

نشست تعاملی سپاه امام سجاد (ع) با اصحاب رسانه

سرهنگ سالاری گفت: بیش از ۵۰ مراسم جشن ازدواج در سالن های سپاه و بسیج در سطح شهرستان های مختلف استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از شبستان، سرهنگ « اباذر سالاری » در نشست تعاملی با اصحاب رسانه به تشریح عملکرد سپاه در بخش های مختلف، به میزبانی استان هرمزگان از کنگره ملی شهدای استان اظهار کرد: این حرکت بزرگ در راستای معرفی یک هزار و ۵۰۰ شهید هرمزگان و نقش شهدای استان در دوران هشت سال دفاع مقدس به ویژه نبرد مستقیم با استکبار جهانی در خلیج فارس برگزار می شود.

وی با اشاره به نقش رسانه ها، افزود: رسانه ها با انجام مصاحبه با خانواده های معظم شاهد، آن چه که از شهدا به جای مانده را به جامعه به ویژه نسل جوان انتقال دهند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به اقدام سپاه در ساقط کردن پهپاد پیشرفته آمریکایی، تصریح کرد: این توانمندی که موجب شد تا هیمنه استکبار جهانی را در خلیج فارس بشکنیم به برکت خون شهداست.

وی با بیان اینکه تعرض به مرزها خظ قرمز ماست، گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی مقتدر مقابل همه اجانب ایستاده است و از هرگونه هیاهوی دشمن نمی هراسد.

سالاری به تغییر لحن ترامپ پس از سقوط پهپاد اشاره و عنوان کرد: ساقط کردن این هواپیمای مدرن بدون سرنشین و اعلام کردن آن بیانگر شجاعت و اقتدار و توان دفاعی جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به حضور پررنگ اقشار مختلف مردم شهرستان های مختلف هرمزگان در مراسم تشییع شهدای گمنام در گرمای ۵۰ درجه هفته گذشته، تصریح کرد: این حضور حماسی نشان می دهد که مردم ما عاشق اهل بیت، شهدا و ارزش ها هستند.

فرمانده سپاه استان هرمزگان با بیان اینکه مردم از مشکلات گله مند اما در دفاع از ارزش های پای کار هستند، تاکید کرد: سپاه از مجموعه هایی که پیگیر مطالبات مردم باشند حمایت خواهد کرد.

سالاری تصریح کرد: هر جایی که ببینیم  حقی از مردم ضایع می شود، جلو آن می ایستم حتی اگر به قیمت از دست دادن صندلی و پست و مقامم باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام این خبر که امسال ۲۰۰ قرارگاه تحول در سطح محلات استان هرمزگان راه اندازی می شود، گفت: به صحنه آوردن مردم و انسجام بخشی به تشکل های مردم نهاد فعال در مباحث فرهنگی، اجتماعی، اشتغال، ورزشی و … از جمله اهداف راه اندازی این قرارگاه هاست.

سالاری افزود: رصد موضوعات اجتماعی محلات ازجمله طلاق، اعتیاد، اشتغال و … و پیدا کردن راهکارهای منایب برای رفع آسیب ها از ماموریت های مهم قرارگاه های تحول اجتماعی محلات است.

وی از انجام فعالیت های محرومیت زدایی در مناطق کمتربرخوردار نظیر ساخت مسجد، خانه عالم، پارک، زمین ورزشی و …، اقتصاد مقاومتی و … به عنوان دیگر اقدامات نام برد و بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۵۰ مراسم جشن ازدواج در سالن های سپاه و بسیج در استان هرمزگان برگزار شده است.

گفتنی است؛ در این نشست از زحمات حاتمی، مسئول روابط عمومی سلبق سپاه امام سجاد(ع) تجلیل و محمد سالاری به عنوان مسئول جدید روابط عمومی سپاه استان معرفی شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *