شماره مجوز: 83030

پل های عابر پیاده بندرعباس به تونل های وحشت تبدیل شده است

پل های عابر پیاده بندرعباس به تونل های وحشت تبدیل شده است

دانش، رییس شورای شهر بندرعباس

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شهرداری می بایست با سرعت بیشتری به تعمیر و بازسازی پل های مکانیزه عابر پیاده و پل هایی که از کار افتاده اند اقدام نماید.

به گزارش صدف نیوز، ” فیصل دانش” در نطق پیش از دستور یکصد و بیست و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به حل مشکل پل های عابر پیاده در سطح شهر بیان کرد: تنظیف پله های برقی و پل های عابر پیاده طی مدت ۲۴ ساعت باید در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار گیرد.

دانش گفت: شایسته شهر بندرعباس نیست که این اماکن بدون متولی رها شوند و در حوزه حمل و نقل مشکلات بیشتری وجود دارد که ایستگاه ها و غرفه های مربوط به حمل ونقل به مغازه و مکان تجاری تبدیل شده است که هیچ نظارتی بر روی آن صورت نمی گیرد.

وی افزود: باید در جهت تبدیل شدن این اماکن به پل های عابر پیاده درخور شأن شهروندان و شهر  بندرعباس تلاش بیشتری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه خاطر نشان کرد: پل های عابر پیاده به عنوان یکی از دغدغه های شهروندان به هنگام  عبور از روی پل ها مبدل شده است چرا که شبیه تونل های وحشت تبدیل شده است و شهروندان جهت تردد از این پل ها از امنیت برخوردار نیستند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان گفت: شخصاً ۲۴ ساعت به شهرداری جهت تنظیف و بررسی وضعیت پله های برقی و پل های عابر پیاده فرصت داده و مجدداً از اماکن بازدید کرده و فیلم آن را در صحن شورا به نمایش می گذارم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *