شماره مجوز: 83030

تشریح سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان هرمزگان

تشریح سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان هرمزگان

نشست مطبوعاتی ارشاد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از سفر دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  ۵ و ۶ مرداد به استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در نشست مطبوعاتی در جمع اهالی رسانه به تشریح برنامه های سفر وزیر فرهنگ و ارشاد پرداخت و گفت : دکتر سید عباس صالحی به همراه هیاتی بلند مرتبه ۵ و ۶ مرداد ماه مهمان استان هرمزگان و اهالی فرهنگ و هنر خواهند بود.

وی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنج مرداد ماه وارد استان هرمزگان و مورد استقبال استاندار و مدیران استانی قرار خواهند گرفت و پس از عطرافشانی گلزار شهداء و ادای احترام به مقام شامخ شهداء به دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس خواهند رفت و سپس در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان شرکت و حکم حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده را بعنوان رییس شورای فرهنگ عمومی هرمزگان به ایشان تقدیم خواهند کرد و در ادامه نیز تفاهم نامه فرهنگی – هنری استان فیمابین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار هرمزگان به مبلغ ۳۶۱ میلیارد ریال امضاء خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه بیان کرد : وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در عصر روز پنجم مرداد ماه به بندرلنگه خواهند رفت و پس از افتتاح نگارخانه و بازدید از سینما و پلاتو نمایش در جلسه با هنرمندان شهرستان های غرب استان شرکت خواهند کرد و در این نشست از استاد احمد حبیبی و استاد علی رادمهر تجلیل خواهد شد.

کمالی زرکانی به برنامه های روز دوم سفر وزیر به استان هرمزگان اشاره کرد و اظهار داشت : در روز دوم ،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان رودان جهت افتتاح مجتمع فرهنگی هنری خواهند رفت و پس از آن با هنرمندان شهرستان های شرق استان دیدار و از استاد موسی روشی تجلیل خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : در عصر روز دوم وزیر به منزل استاد احمد سایبانی خواهند رفت و سپس  نشست وزیر با اهالی فرهنگ و رسانه بندرعباس برگزار و از استاد حسین پریش ، استاد منصور نعیمی و استاد حسین احمدی نسب تجلیل به عمل می آید و در پایان نیز نشست خبری سفر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

وی در پایان از اهالی مطبوعات و رسانه استان به لحاظ اهمیت این سفر و دستاوردهای بی نظیر آن برای استان جهت پوشش مطلوب رویداد ها دعوت به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *