شماره مجوز: 83030

توسعه چاپخانه ها در استان هرمزگان ضروری است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در بازدید از چاپخانه های استان:

توسعه چاپخانه ها در استان هرمزگان ضروری است

بازدید مدیر کل ارشاد از چاپخانه های هرمزگان

رضا کمالی زرکانی در روز صنعت چاپ از چاپخانه های استان بازدید و از نزدیک با مسایل و مشکلات این صنف آشنا شد.

به گزارش صدف نیوز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در چاپخانه هرمزگان یکی از چاپخانه های قدیمی استان که توسط خالد برادری تاسیس شده است این روز را به کارکنان و مسئول این چاپخانه تبریک گفت.

وی  اضافه کرد: هرمزگان استانی ویژه و پیشرفته و از لحاظ اقتصادی و تجاری منحصر به فرد است و شایسته این استان نیست که بسیاری از اقلام چاپی آن به خارج از استان برود.

رضا کمالی زرکانی عنوان کرد: با توجه به شرایط هرمزگان و قرار گرفتن در قلب خلیج فارس این ظرفیت را دارد که به قطب صنعت چاپ در جنوب کشور و حتی حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه تبدیل شود و لازمه آن برنامه ریزی، جذب سرمایه گذار، دادن تسهیلات و معافیت های مالیاتی و …می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس به واسطه توجه به چاپخانه ها و بیان مطالبی در این خصوص در تریبون نماز جمعه و ایجاد حساسیت در مسؤلان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: در جلسه آتی شورای فرهنگ عمومی استان به صورت جدی این مقوله مطرح و شرایط لازم جهت توسعه چاپخانه ها در استان بررسی و در اولویت قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *