صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

منصور آرامی به کمپین شفافیت آراء نمایندگان پیوست

منصور آرامی به کمپین شفافیت آراء نمایندگان پیوست

منصور آرامی

منصور آرامی بعنوان یکی از چهره‌های سیاسی هرمزگان و یکی از نامزدهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با انتشار متن زیر در اولین پست توئیتر خود، موضوع شفافیت آراء نمایندگان را – که اخیرا تبدیل به مطالبه عمومی در کشور شده است- تایید کرد.

به گزارش صدف نیوز، وی در آغــاز فعـالیت خـود در توئیتـر -و همزمان در صفحه اینستاگرام- خود نـوشـت: «شفافیت آراء نمایندگان حق طبیعی مردم است. به تجربه معتقدم انجامِ این مهم، تحولی بزرگ در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد خواهد نمود.  باید مشخص شود هر نماینده در مجلس چگونه از حقوق مردمش دفاع میکند. شفاف شدن رای موافق و مخالف، زمینه پایش عملکرد نمایندگان را نیز فراهم می‌کند.»

پس از انتشار این پست و اعلام موافقت منصور آرامی با شفاف شدن رای نمایندگان مجلس، فعالان حوزه شفافیت در هرمزگان با جدیت بیشتری پیوستن و همراهی سایر نمایندگان و چهره‌های سیاسی استان را با این کمپین دنبال می کنند.

باید منتظر ماند و دید کدامیک از نمایندگان کنونی -و نیز کاندیداهای احتمالی- بعد از آرامی حاضرند نظر خود را در این باره اعلام نمایند.

لازم به ذکر است، در صورت موافقت رسمی نمایندگان کنونی با این کمپین، باید طی مدت باقیمانده، رای‌ها به طرح‌ها و لوایح را برای مشاهده عموم مردم منتشر نمایند.

One comment on “منصور آرامی به کمپین شفافیت آراء نمایندگان پیوست

  1. […] گزارش صدف نیوز، وی در آغــاز فعـالیت خـود در توئیتـر -و همزمان در صفحه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.