شماره مجوز: 83030

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور:

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور با تأکید بر روند افزایش عملیات تخلیه و بارگیری در انبار نفت شهید رجایی، هرمزگان را هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور دانست.

به گزارش صدف نیوز، امیر وکیل زاده در سفر به هرمزگان پس از بازدید میدانی از  انبار نفت شهید رجایی بندرعباس در جمع کارکنان عملیاتی این انبار حاضر شد و در نشستی صمیمانه به مدت بیش از پنج ساعت به موارد طرح شده آنان گوش سپرد و به آن‌ها پاسخ داد.

در این سفر که سید مهدی سیدی شاندیز رئیس اداره پیشگیری از عرضه خارج از شبکه و مقابله با قاچاق سوخت ستاد نیز مدیرعامل را همراهی می کرد؛ ابتدا مهندس عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان با تشکر از توجه و اهمیتی که مدیرعامل محترم به انبار نفت شهید رجایی دارد؛ گفت: روند افزایش عملیات تأمین و توزیع فرآورده در این انبارنفت بدون صرف هزینه‌های هنگفتی که بسیاری از پروژه‌ها در این زمینه مصرف می‌کنند نشان می‌دهد که آنچه توانسته این اقدام بزرگ را رقم بزند چیزی جز همت و غیرت کارکنان منطقه هرمزگان نبوده است.

احمدی افزود: حمایت‌های مهندس وکیل زاده در تمام این سال ها به‌ویژه در مقام مدیرعامل و مقام عالی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور و همراهی همه مدیران ستادی موجب شده امروز پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار باشد و در زمینهٔ توزیع فرآورده مسئولیت و رسالت سنگینی را به دوش بکشد.

در ادامه این جلسه امیر وکیل زاده مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور با تأکید بر اینکه فعالیت‌های گسترده و حجم بالای عملیات در هرمزگان این منطقه را تبدیل به هاب و پیشانی پخش فرآورده‌های نفتی کشور کرده است، گفت: هرچند از دیدار قبلی از این انبارنفت چند ماه بیشتر نگذشته اما لازم بود در میان شما همکاران حاضر شوم و از نزدیک ثمره تلاش‌های شما را در دریافت فرآورده و عملیات ذخیره سازی و توزیع فرآورده، به این انبار را بررسی کنیم.

وی افزود: با افزایش ظرفیت در شرکت پالایش بندرعباس و افتتاح فازهای متعدد بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج‌فارس آنچه بیش از همه اهمیت یافته، تلاش شما کارکنان پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان است که اکنون هاب دریافت و توزیع حدود ۶۳ درصد از فرآورده‌های نفتی به اقصی نقاط کشور هستید.

وکیل زاده ادامه داد: بنده و همه همکارانم در ستاد تهران و حتی در صورت لزوم با بسیج امکانات سایر مناطق کشور شرایط فنی مهندسی و عملیاتی مساعد و مناسبی را فراهم می‌کنیم تا با کمترین تأخیر و دغدغه این مسئولیت بزرگ به انجام برسد.

سید مهدی سیدی شاندیز رئیس اداره پیشگیری از عرضه خارج از شبکه و مقابله با قاچاق سوخت نیز در سخنان کوتاهی بر عزم جدی شرکت و وزارت نفت در کنترل مجاری عرضه سوخت تاکید کرد.

در ادامه این جلسه تمامی کارکنان حاضر اعم از مسئولین واحدهای مختلف و مسئولین عملیاتی مواد لازم و پیشنهادهای خود را برای بهبود و تسریع درروند خروج فرآورده از انبارنفت را به استحضار مدیرعامل رساندند و در این زمینه تصمیماتی اتخاذ شد و وکیل زاده در مواردی دستورات لازم را به مسئولین مربوط صادر کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه تعدادی از همکاران عملیاتی بطور خصوصی با مدیرعامل شرکت به گفتگو نشستند و دغدغه های خود را مطرح کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *