سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

احداث سه مدرسه با همت خیرین در شهرستان بندرخمیر

احداث سه مدرسه با همت خیرین در شهرستان بندرخمیر

مدرسه خیرساز در کهورستان

با حضور مهندس جلال زاده قائم مقام و معاون مشارکتها، مهندس نیکومنش معاون اجرایی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستان بندر خمیر، دبیرستان دوره متوسطه اول شهید مصطفی خمینی کهورستان افتتاح شد.

به گزارش صدف نیوز،  سجاد جلال زاده  معاون مشارکتهای مردمی  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در آیین افتتاح این پروژه، گفت: پروژه ساخت دبیرستان دوره متوسطه اول شهید مصطفی خمینی کهورستان با زیربنای ۳۲۵ متر مربع و در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۰۴ متری به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان این که در سال ۹۶ این پروژه کلنگ زنی شده و هزینه احداث این پروژه بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال است افزود: از این میزان، شش میلیارد ریال را « حاج عبدالله سلحشور » از خیرین منطقه پرداخت کرده و پنج میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات نوسازی مدارس تامین شده است.

معاون مشارکتهای مردمی نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان تامین اعتبار احداث ساختمان آموزشی را از تعهدات خیر و پرداخت هزینه های دیوار کشی، محوطه سازی، سرویس بهداشتی، آب و برق و تجهیزات را سهم نوسازی مدارس برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه با پیگیری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان به مدت یک سال و نیم به بهره برداری رسید.

در ادامه، پروژه ساخت دبیرستان  فضیلت پل گل کن  کهورستان با زیربنای ۱۶۴مترمربع نیز  افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

هزینه اجرای این پروژه بالغ بر چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال می باشد و این میزان اعتبار توسط « حاج نصرالله سخائی » از خیرین منطقه پرداخت شده و سهم نوسازی مدارس نیز انشعاب آب و برق و تجهیزات و محوطه سازی است.

جلال زاده گفت : این آموزشگاه شامل سه کلاس درس، سرویس بهداشتی و ۲۰۰ متر دیوارکشی است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی پروژه احداث دبیرستان دوره متوسطه اول فضیلت پل گل کن بندرخمیر در سال ۹۷ آغاز شد و در نیمه دوم سال ۹۸ به بهره برداری رسید.

آخرین پروژه ای که با حضور مسئولان، عملیات اجرایی آن آغاز شد احداث دبیر ستان ۶ کلاسه  کوثر در کهورستان بود.

این پروژه با زیربنای ۴۰۸ مترمربع و در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع احداث می شود. دبیرستان کوثر با مشارکت « حاج محمد  زارعی » از خیرین منطقه و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ساخته خواهد شد، مدت زمان اجرای این پروژه نیز یک ساله است.

این پروژه شامل شش کلاس درس، سرویس بهداشتی و محوطه سازی است.

ساعت: ۱۰:۱۱ بعد از ظهر – ۹۸/۰۸/۰۶

Views: 49

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *