صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اتاق بازرگانی بندرعباس برای حل مشکلات بازرگانان حرکت جدیدی آغاز کرده است

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس مطرح کرد:

اتاق بازرگانی بندرعباس برای حل مشکلات بازرگانان حرکت جدیدی آغاز کرده است

محمدرضا صفا

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: همزمان با آغاز فعالیت دور نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس، این اتاق حرکت جدیدی را برای حل مشکلات فعالان اقتصادی آغاز کرده است.

به گزارش صدف نیوز، محمدرضا صفا در نخستین نشست هیات نمایندگان با استاندار هرمزگان که با حضور آشوری نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، حیدری معاون اقتصادی استانداری و جوادی رییس خانه کشاورز همراه بود، اظهار داشت: خیز اتاق به سمت تشکیل کمیسیون های تخصصی و استفاده از افراد کاردان و مجرب در راس این کمیسیون ها نوید از  آینده ای روشن و پربار  برای این اتاق می دهد.

صفا ادامه داد: علاوه بر تشکیل کمیسیون های ۱۲ گانه تخصصی و در راستای لمس مشکلات فعالان اقتصادی و رصد مشکلات آنها اقدام به بازدید از واحدهای صنعتی در بندرعباس و سایر شهرستان ها کرده ایم که بدین ترتیب  بعد از کارشناسی های لازم مشکلات و موانع موجود را در نشست شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی به سمع و نظر مسوولان استان خواهیم رساند تا تدابیر لازم اندیشیده شود.

وی تاکید کرد: برنامه ای که اتاق در دور جدید مدون کرده است بدون شک در راستای حذف فرصت سوزی ها و کاهش برورکراسی های اداری است که امید است مسوولان بیش از پیش با بخش خصوصی همکاری و همدلی داشته باشند.

صفا تصریح کرد: هدف ما ساختن اتاق شیشه ای و شفاف برای تمام فعالان اقتصادی است و امید داریم در آینده ای نه چندان دور اتاق بازرگانی بندرعباس بتواند به چرخه اقتصادی استان شتاب بیشتری بدهد.

ساعت: ۰۹:۳۹ بعد از ظهر – ۹۸/۰۸/۱۶

Visits: 90

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *