شماره مجوز: 83030

برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس در بندرعباس

برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس در بندرعباس

نمایشگاه کتاب دفاع مقدس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس ۲۳ الی ۲۹ آذر ماه در مصلی بندرعباس خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در نشست کمیته فرهنگی نمایشگاه دفاع مقدس گفت : این برنامه با مشارکت موسسه نمایشگاه های کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سپاه امام سجاد (ع) استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مدت یک هفته برگزار می شود.

وی به تعداد ناشران در این نمایشگاه اشاره کرد : بر اساس هماهنگی صورت گرفته با موسسه نمایشگاه های کتاب کشور ، ۱۵۰ ناشر تخصصی حوزه دفاع مقدس حضور خواهند داشت که این نمایشگاه در نوع خود برای اولین بار در استان هرمزگان برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به معرفی برنامه های بخش جنبی نمایشگاه پرداخت و بیان کرد : با توجه به حضور اقشار مختلف و به ویژه خانواده ها ، کودکان و دانش آموزان برنامه های متنوع فرهنگی – هنری با موضوع دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت در نظر گرفته شده است.

کمالی زرکانی اضافه کرد: از جمله مهمترین برنامه های بخش جنبی نمایشگاه عکس دفاع مقدس ، اجرای تئاتر خیابانی در مجموعه نمایشگاه ، مسابقه نقاشی روایتگری جنگ ، پخش فیلم های مستند و کوتاه جنگ و دفاع مقدس ، نمایشگاه عفاف و حجاب و مهدویت ، شب شعر خاطره گویی رزمندگان ، رونمایی از کتاب های دفاع مقدس استان و … می باشد.

وی به رویکرد فرهنگی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : برنامه های فرهنگی نمایشگاه به گونه ای برنامه ریزی شده است که در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس ، فرهنگ ایثار و شهادت و گام دوم رهبری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *