شماره مجوز: 83030

ثبت عظمت شهدا، افتخار بزرگی برای کتاب است

استاندار هرمزگان:

ثبت عظمت شهدا، افتخار بزرگی برای کتاب است

نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در بندرعباس

استاندار هرمزگان گفت: زینتی که شهدا و ایثارگران خلق کردند باید با کتاب سینه به سینه برای ما نقل شود و افراد صاحب قلم به خوبی آن چیزی را که گذشته است بپرورانند و عین واقعیت را برای آیندگان منتقل کند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین افتتاحیه دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت اظهار داشت: کتاب یک ابزار مقدس برای ثبت و ضبط خاطرات انقلاب است تا تاریخ و زمان حوادث به نسل های بعدی منتقل شود.

وی افزود: ارزش های جمهوری اسلامی ایران و فرهنگ ایثار و شهادت یکی از زینت های تاریخ است و تاریخ باید به آن افتخار کند و امانت دار خوبی برای این اتفاقات باشد.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: زینتی که شهدا و ایثارگران خلق کردند باید با کتاب سینه به سینه برای نسل های بعدی نقل شود و افراد صاحب قلم به خوبی وقایع را بپرورانند و عین واقعیت را برای آیندگان منتقل کند.

وی با تاکید بر اینکه برای کتاب افتخاری است که عظمت شهدا را ثبت کند ابراز داشت: تقاضا می کنیم نمایشگاه کتاب تا پایان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان ادامه داشته باشد تا میزان بهره بردن از ظرفیت کتاب و این نمایشگاه برای نسل جوان بیشتر شود.

گفتنی است دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت از برنامه‌های جنبی کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در بندرعباس است و تا ۲۹ آذرماه مهیای بازدید علاقه مندان است. کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان از اول تا پنجم دی ماه به میزبانی بندرعباس و در محل مسجد جامع این شهر با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار خواهد شد.

ساعت: ۰۸:۲۵ قبل از ظهر – ۹۸/۰۹/۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *