شماره مجوز: 83030

کاهش فشارهای تحریم بر مردم به همدلی مسئولان نیاز دارد

استاندار هرمزگان:

کاهش فشارهای تحریم بر مردم به همدلی مسئولان نیاز دارد

کاهش فشارهای تحریم بر مردم به همدلی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مشارکت همه قوا نیاز دارد تا مردم کمترین زحمت را متحمل شوند.

به گزارش صدف نیوز، استاندار هرمزگان گفت: این همراهی، همدلی و تلاش از سوی دستگاه قضایی نیز در این استان بسیار اثرگذار بوده و موفقیت‌های خوبی را به همراه داشته است.

فریدون همتی در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت: تلاش قضات و کارکنان مجموعه دستگاه قضا، هم‌چنین باعث تحقق هدف‌گذاری‌های حوزه قضایی در هرمزگان شده است.

استاندار هرمزگان نقش دستگاه قضا در این استان در راستای برطرف کردن مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی مثبت ارزیابی کرد و افزود: قدردان تلاش این مجموعه هستیم.

دکتر همتی اضافه کرد: تحولات خوبی در دستگاه قضایی هرمزگان شاهد هستیم که نشان‌دهنده عزم جدی این دستگاه در پرداختن به مشکلات مردم است.

وی مبارزه با مساله قاچاق را از اولویت های مهم دستگاه قضایی دانست که دادگستری استان با سرعت‌بخشی در رسیدگی به این پرونده‌ها، نقش خود را به درستی ایفا کرده است.

استاندار هرمزگان مدیریت مصرف سوخت(بنزین) را یک کار مهم و لازم برای مصالح کشور دانست و ابرازداشت: در اوج فشار دشمن با همراهی مسوولان این مساله را توانستیم به پیش ببریم هرچند که در برخی نقاط دچار مشکلاتی شدیم.

همتی یادآور شد: با برخورد خوب مردم و عنایت خداوند و تلاش شورای تامین در برقراری نظم و امنیت و کنترل بازار، مشکلات احتمالی برای مردم مدیریت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *