شماره مجوز: 83030

شرکت برق منطقه ای هرمزگان باز هم درخشید

شرکت برق منطقه ای هرمزگان باز هم درخشید

درخشش شرکت برق منطقه ای هرمزگان

شرکت سهامی برق منطقه ای استان هرمزگان در عرصه پژوهش و فناوری در بین شرکتهای برق منطقه ای کشور  رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش صدف نیوز، چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو  در پژوهشگاه نیرو برگزار گردید. مراسم افتتاحیه این جشنواره با حضور دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو و جمعی از مدیران ارشد شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو و صد ها تن از اساتید، صاحب نظران، محققان و پژوهشگران حوزه صنعت آب و برق در محل سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد. در این جشنواره از دستاوردهای پژوهشی و فناوری‌ های جدید این حوزه رونمایی و از پژوهشگران و فناوران برتر تجلیل شد.

این جشنواره با مشارکت وزارت نیرو، شرکت‌های تابعه و مراکز پژوهشی این وزارتخانه و با حضور ذی‌نفعان صنعت آب و برق اعم از حوزه‌های دولتی و خصوصی، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، شرکت‌های فناور نوپا و استارتاپ‌های فعال در این حوزه برگزار شد.

شرکت برق منطقه ای هرمزگان در چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در سال ۱۳۹۸ در بین کلیه شرکتهای برق منطقه ای کشور و براساس ارزیابی های شرکت توانیر موفق به کسب رتبه اول در عرصه پژوهش و فناوری گردید.

مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان با حضور در این مراسم، لوح تقدیر جشنواره را از مقام عالی وزارت نیرو دریافت کرد.

شایان ذکر است شرکت برق منطقه ای هرمزگان چند هفته پیش نیز در زمینه ثبت اختراع در سطح کشور موفقیت تازه ای را کسب کرده بود. این شرکت به عنوان اولین شرکت در مجموعه وزارت نیرو موفق به دریافت اولین گواهینامه ثبت اختراع “دستگاه رطوبت گیر هوای ورودی ترانسفورماتور قدرت” گردید که ثمره حمایتهای بی دریغ مهندس کهوری و تلاش های مجدانه و مستمر دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *