صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برگزاری جلسه مدل تعالی سازمانی در شرکت برق منطقه ای هرمزگان

برگزاری جلسه مدل تعالی سازمانی در شرکت برق منطقه ای هرمزگان

جلسه مدل تعالی سازمانی در برق منطقه ای هرمزگان

جلسه آشنایی با اصول و معیارهای مدل تعالی سازمانی با حضور مهندس حسن کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان و  تقی زاده مشاور شرکت برق منطقه ای استان و برنده جایزه ملی و ارزیاب مدل تعالی در سازمان ها و همچنین معاونین و مدیران شرکت برق منطقه ای در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.

به گزارش صدف نیوز، در این جلسه مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان ضمن اینکه به اهمیت مدلهای تعالی سازمان تاکید نمود، رهنمودهای خود را در این زمینه بیان کرد. در ادامه مشاور شرکت برق منطقه ای نیز طی سخنانی به بیان مواردی در زمینه اصول و معیارهای تعالی سازمانی پرداخت.

وی گفت: مدلهای تعالی سازمانی یا سرآمدی کسب و کار بعنوان ابزار قوی برای سنجش میزان استقرار در سازمانهای مختلف به کار گرفته می شوند. با بکارگیری این مدلها سازمانها می تواند از یک سو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامه های بهبود در مقاطع مختلف زمانی ارزیابی قرار دهند و از سوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمانها به ویژه بهترین آنها مقایسه کنند. مدلهای سرآمدی کسب و کار پاسخی است به این سوال که سازمان برتر چگونه سازمانی است؟ چه اهدافی و مفاهیمی را دنبال می کند و چه معیارهایی بر رقبای آنها حاکم هستند؟

تقی زاده  افزود: امروز اکثر کشورهای دنیا با تکیه بر این مدلها جوایزی را در سطح ملی و منطقه ای ایجاد کرده اند که محرک سازمانها و کسب و کار در تعالی، رشد و ثروت آفرینی است. مدلهای تعالی با محور قرار دادن کیفیت تولید ( کالا یا خدمات ) و مشارکت همه اعضا سازمان می تواند رضایت مشتری را جلب و منافع ذینفعان را فراهم نموده و در عین حال یادگیری فردی و سازمانی را با تکیه بر خلاقیت و نوآوری تشویق و ترویج کنند.

تهیه و تنطیم خبر: حسین فریدونی

ساعت: ۰۰:۱۰ قبل از ظهر – ۹۸/۱۰/۱۰

بازدیدها: ۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *