شماره مجوز: 83030

دشمن تاوان سختی برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواهد داد

استاندار هرمزگان:

دشمن تاوان سختی برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواهد داد

سردار شهید قاسم سلیمانی

استاندار هرمزگان گفت: دشمنان بدانند که هزاران سردار سلیمانی در کشور ما وجود دارد که پرچم ایشان را در دست گرفته و برافراشته خواهند داشت.

به گزارش صدف نیوز،  فریدون همتی با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، این واقعه را برای همه ملت ایران بسیار اندوهناک دانست و بیان داشت: دوران زندگی این سردار رشید اسلام، سراسر تلاش و کوشش در راه دفاع از دین مبین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی و حفاظت از امنیت جمهوری اسلامی ایران بود.

وی ادامه داد: برچیدن تروریست‌های داعش از منطقه از نقاط بسیار پر افتخار زندگی سردار حاج قاسم سلیمانی محسوب می شود.

استاندار هرمزگان افزود: دشمنان بدانند که هزاران سردار سلیمانی در کشور ما وجود دارد که پرچم ایشان را در دست گرفته و برافراشته خواهند داشت.

دکتر همتی تصریح کرد: آمریکایی‌های جنایتکار باید در پی این اقدام تروریستی خود، هر لحظه در انتظار انتقام سخت ملت ایران و تمامی رزمندگان و مبارزین مسلمان باشند.

وی گفت: ملت ایران با وجود اینکه در غم از دست دادن این سردار رشید اسلام، اندوهناک و غمگین است، اما با انسجام و اتحاد و با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت و فداکاری راه این شهید را با قدرت ادامه می‌دهد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: دشمن تاوان سختی برای این حادثه عظیم خواهد داد و آنها باید بدانند که چراغ اسلام پرفروغ تر از همیشه خواهد بود و پیروزی نهایی ازآن مجاهدان راه اسلام و همه آزادی خواهان عالم است.

وی گفت: اینجانب شهادت این سردار عزیز و سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم و اعلام می کنم که همه ما راه این شهید بزرگوار را ادامه می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *