شماره مجوز: 83030

نخستین بازدید مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان از مدارس شاهد بندرعباس

نخستین بازدید مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان از مدارس شاهد بندرعباس

بازدید مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان از مدارس شاهد

نخستین بازدید دوره ای ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در سال ۹۸ از مدارس شاهد تحت پوشش آموزش و پرورش ناحیه ۲ بندرعباس با حضور دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و یوسفی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید استان به منظور بررسی مسائل آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در این مدارس انجام شد .

به گزارش الهام اسلام پناه خبرنگار صدف نیوز، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این بازدید که به منظور بررسی مسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان شاهد و ایثارگر در حال تحصیل در مدارس شاهد صورت گرفت، بیان کرد: کیفیت ‎سازی مدارس شاهد یکی از راهکارهای افزایش توانایی دانش‎آموزان این مدارس است.

ناوکی ضمن تقدیر از تلاش و همکاری مدیران و معلمین مدارس شاهد، یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشته و عزت، افتخار و پیشرفت ایران اسلامی را مدیون استقامت و دلاوری رزمندگان و شهدا دانست و افزود: مجموعه آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران باید با احساس مسئولیت و همکاری تنگاتنگ برای بهتر شدن وضعیت آموزشی و پرورشی در کنار رشد معنوی و تعالی این یادگاران ایثار و شهادت تلاش نمایند و آموزش و تعلیم تربیت فرزندان شاهد و ایثارگر باید در راس همه برنامه ها قرار گیرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران ادامه داد: باید تلاش کنیم، مدارس شاهد از نظر کیفیت آموزشی به گونه‏ ای باشند که دانش‎آموزان تمایلی برای رفتن به مدارس خاص و تیزهوشان نداشته باشند و از طرف دیگر برای ورود به مدارس شاهد با یکدیگر رقابت کنند.

ناوکی بر ضرورت توجه بیش از پیش به مدارس شاهد تاکید و تصریح کرد: بنابر این باید با نگاه آسیب‎ شناسانه و نقادی دلسوزانه در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم.

گفتنی است، در این بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن دیدار از مدارس شاهد ناحیه ۲ بندرعباس، از نزدیک در جریان روند آموزش در این مدارس قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *