شماره مجوز: 83030

فرهنگ ایثار و شهادت متضمن بقا و حیات انقلاب است

مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان در نشست صمیمی با مدیر کل صداوسیما:

فرهنگ ایثار و شهادت متضمن بقا و حیات انقلاب است

دیدار مدیر کل بنیاد شهید با مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس

نخستین دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با حضور یوسفی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید به منظور ادامه فعالیت ثبت و ضبط خاطرات والدین شهدای بندرعباس و سایر شهرستان های همجوار برگزار شد.

به گزارش الهام اسلام پناه خبرنگار صدف نیوز، عطا ناوکی در این دیدار ضمن بیان خاطره ای معنوی از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره این سردار بزرگ را گرامی داشت و افزود: فرهنگ ایثار و شهادت متضمن بقا و حیات انقلاب ماست. همان طور که طبق فرمایش مقام معظم رهبری، شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیشتر از حیاتش برای دشمنان ما خطرناک شد و کشور را زنده تر کرد.

وی بیان داشت: برای ادامه فعالیت ثبت و ضبط خاطرات والدین شهدایی که به دلیل کهولت سن، ممکن است طی چند سال آینده بین ما نباشند باید هرچه سریعتر در این خصوص اقدام کنیم.

ایشان تقدیر و تشکر صمیمانه ای از همکاری صدا و سیما کرد و گفت:  با توجه به اینکه صدا و سیما تاکنون در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو شایسته ای همکاری نموده و قطعا نگاه ویژه ای به این امر مهم دارد، امید است براساس تفاهم نامه و بخشنامه ای که قبلا در مرکز نوشته شده ما را همراهی کند، چرا که ما نیازمند همکاری و حمایت این نهاد فرهنگی ارزشمند هستیم.

ناوکی تصریح کرد: یقینا بنیاد شهید و صداوسیما با این اقدام معنوی و فرهنگی می توانند خاطرات، وصایا، زندگینامه و عطر شهدا را در جامعه منتشر کنند.

ناوکی در پایان ضمن اشاره به اینکه صدا و سیما متعلق به حضرت آقاست، ابراز داشت: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران علاوه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در خصوص خدمات رسانی به شهدا ، اهلبیت شهدا، جانبازان و ایثارگران همراهی بسیار خوبی با صدا و سیما خواهد داشت.

گفتنی است، جلایی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس نیز در این نشست ضمن اینکه قول همکاری قطعی در خصوص گسترش فرهنگ ایثار و شهادت داد، ابراز داشت: شهدا و جانبازان بر گردن ما حق فراوان دارند و ما نیز با تمام توان در خدمت جامعه ایثار و شهادت خواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *