شماره مجوز: 83030

برگزاری جشنواره موسیقی کیکنگ در هرمزگان

برگزاری جشنواره موسیقی کیکنگ در هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از برگزاری جشنواره موسیقی کیکنگ با هدف ایجاد نشاط و شادابی در جامعه خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا هر دستگاه وظیفه ای بر عهده دارد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این ایام با تولید و اجرای برنامه های شاد و مفرح می تواند باعث افزایش نشاط و شادابی مردم و تقویت روحیه عموم جامعه شود.

وی افزود: تصمیم گرفته ایم در این ایام با ابزار فرهنگ و هنر به مقابله با این بیماری برویم و بدون تردید روحیه بخشی به مردم و افزایش انگیزه ها می تواند و ما را در نابودی این بیماری کمک کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: جشنواره موسیقی کیکنگ با همکاری انجمن موسیقی هرمزگان و هنرمندان این رشته از طریق فضای مجازی برگزار می شود و همه هنرمندان استان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

کمالی زرکانی با اشاره به اینکه  آثار باید به صورت فایل تصویری از طریق فضای مجازی به شماره تلفن های ۰۹۳۵۶۹۹۶۵۸۳یا ۰۹۱۷۵۴۹۸۹۹۱ ارسال شوند، اضافه کرد: هر هنرمند می تواند با سه اثر در این جشنواره شرکت کند و تعداد اعضا برای هر اجرا نباید بیشتر از یک نفر باشد.

وی به چگونگی داوری آثار پرداخت و افزود: در داوری مقدماتی ۱۵ اثر برای مرحله نهایی انتخاب می شود و این آثار به صورت زنده از فضای مجازی پخش و داوری نهایی توسط بازدید کنندگان صورت می گیرد و به مقام های اول تا سوم علاوه بر تندیس و لوح تقدیر به ترتیب ۲۰ میلیون ریال، مقام دوم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ۱۵ میلیون ریال و مقام سوم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال اهدا می شود.

گفتنی است : این جشنواره به صورت تک نفره می باشد و آخرین مهلت ارسال آثار ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۸ می باشد.

ساعت: ۰۷:۰۳ بعد از ظهر – ۹۸/۱۲/۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *