شماره مجوز: 83030

مشترکان برق در هرمزگان می توانند از این پس مامور قرائت کنتور خود باشند

مشترکان برق در هرمزگان می توانند از این پس مامور قرائت کنتور خود باشند

قرائت کنتور برق توسط مشترکین

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان از امکان قرائت کنتور و ارسال اطلاعات مصرف برق توسط مشترک از طریق درگاههای دیجیتال خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر مهرداد حاجی زاده با اشاره به اینکه شرکت توزیع نیروی برق در راستای رفاه حال مشترکان، امکان قرائت کنتور و ارسال اطلاعات مصرف برق توسط خود مشترک را از طریق  پیامک و سایت اینترنتی این شرکت فراهم نموده است، تاکید کرد: استفاده از این امکان اختیاری است و در صورتی که مشترکین تمایل به استفاده از این روش نداشته باشند، ماموران قرائت برای قرائت کنتور مراجعه خواهند کرد.

دکتر حاجی زاده افزود: مشترکانی که تمایل به استفاده از این روشها دارند می توانند پس از دریافت پیامک شرکت توزیع نیروی برق در بازه زمانی مشخص شده در پیامک ارسالی، اطلاعات مصرف را از طریق سایت اینترنتی  www.hedc.co.ir  و سامانه پیامکی ارسال شده اعلام نمایند. اطلاعات ارسالی پس از بررسی و صحت سنجی اطلاعات مصرف، جهت صدور قبض ارسال می شود.

وی گفت: بدیهی است درصورت عدم ارسال اطلاعات و یا ارسال اطلاعات نادرست مامورین طبق روال قبل جهت قرائت مراجعه خواهند نمود.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تاکید کرد استفاده از این خدمات صرفا منوط به ثبت شماره تلفن همراه جهت دریافت پیامکی قبض بوده و لازم است مشترکانی که تاکنون شماره خود را ثبت نکرده اند هرچه سریعتر نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام نمایند. مشترکین برای این منظور می توانند با ارسال شماره اشتراک خود به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۷۶۱۱۲۱ و یا از طریق سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق شماره همراه خود را برای دریافت پیامکی قبض برق ثبت کنند.

ساعت: ۰۸:۱۰ بعد از ظهر – ۹۹/۰۲/۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *