صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تمامی خدمات فرهنگی و هنری هرمزگان بصورت غیر حضوری انجام می شود

تمامی خدمات فرهنگی و هنری هرمزگان بصورت غیر حضوری انجام می شود

دکتر کمالی زرکانی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از انجام تمامی خدمات فرهنگی و هنری بصورت غیرحضوری خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین تاکید ستاد مبارزه با این بیماری مبنی بر ارایه تمامی خدمات بصورت الکترونیکی جهت تشویق مردم برای در خانه ماندن تمهیدات لازم در همه زمینه ها  در حوزه فرهنگ و هنر صورت گرفته است.

وی افزود: هر چند ارایه برخی خدمات فرهنگی – هنری از گذشته بصورت الکترونیکی انجام می گرفت اما هم اکنون زمینه لازم برای همه فعالیت ها و صدور کلیه مجوزها به صورت غیرحضوری فراهم شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به برخی از این خدمات اشاره کرد و یادآور شد: انجام خدمات مربوط به موسسات فرهنگی، هنری، آموزشگاه های آزاد هنری، آگهی ها، کانون های تبلیغاتی، نشریات، چاپخانه ها، موسسات قرآنی، کانون های مساجد و … بصورت الکترونیکی و از طریق سایت رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و سامانه الکترونیکی انجام می گیرد و نیازی به حضور متقاضیان در اداره کل نمی باشد.

کمالی زرکانی به فعالیت های صنوف فرهنگی – هنری اشاره کرد و بیان داشت: ارایه خدمات صنوف فرهنگی – هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی بلامانع می باشد اما اجرای برنامه های جمعی همچون جشنواره ها ، اجرای عموم نمایش ها، سینماها، کنسرت ها، سالن های چند منظوره، همایش ها، نگارخانه ها و … با توجه به وضعیت استان، همچنان تعطیل می باشد.

ساعت: ۰۷:۲۲ بعد از ظهر – ۹۹/۰۳/۱۹

بازدیدها: ۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *