شماره مجوز: 83030

برگزاری آزمونهای شایستگی دریانوردی در هرمزگان با رعایت شیوه نامه های کنترلی و مراقبتی

برگزاری آزمونهای شایستگی دریانوردی در هرمزگان با رعایت شیوه نامه های کنترلی و مراقبتی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: براساس دستورالعمل های ابلاغی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی کلیه دوره های دریانوردی به شکل مجازی و برخط در مراکز آموزشی استان هرمزگان برگزارشد.

به گزارش صدف نیوز، ” اله مراد عفیفی پور” با بیان اینکه تامین سلامت مراجعین و انجام اقدامات کنترلی و مراقبتی در همه حوزها به شکل مداوم و با جدیت در حال انجام است از برگزاری دوره های آموزشی دریانوردان تا کمرنگ شدن شرایط متاثر از ویروس کرونا به صورت مجازی و برخط خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: با تدوین و ابلاغ شیوه نامه های دوره های آموزشی دریانوردی  بصورت مجازی و برخط از سوی سازمان بنادر و دریانوردی، کلیه مراکز آموزشی استان هرمزگان ضمن استفاده از بروزترین نرم افزارها الکترونیکی،  دورهای آموزشی خود را به شکل مداوم و بصورت برخط برگزار می نمایند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، عدم مراجعه دریانوردان به مرکز، کاهش هزینه های سفر و همچنین ایجاد بستر مناسب فرصت آفرینی برای کلیه دریانوردان را پیامدهای مثبت اجرای این مدل آموزشی در روزهای کرونایی عنوان کرد.

برگزاری اولین دوره  آزمون های شایستگی دریانوردان با رعایت برتکل های بهداشتی

عفیفی پور با تاکید برروند صعودی شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن استان هرمزگان در وضعیت هشدار به نحوه برگزاری آزمونهای دریانوردی نیز اشاره ای داشت و گفت:  تمهیدات و راهکارهای مناسبی برای  برگزاری آزمون های  دریانوردی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی اتخاذ شده تا با توان اجرایی همکاران در اداره کل ضمن رعایت دستور العمل های کنترلی و مراقبتی، آزمونها به شکل کاملا کیفی و بصورت مداوم  برگزار شود.

این مقام دریایی و بندری استان هرمزگان با بیان اینکه در اولین آزمون شایستگی دریانوردان کشتی های اقیانوس پیما  و سفرهای نامحدود ۴۰ نفر از متقاضیان شرکت نمودند تصریح کرد: این دریانوردان برای کسب درجات افسر اول، افسر دوم، مهندسی دوم و مهندسی سوم کشتیهای اقیانوس پیما همزمان با دیگر بنادر کشور به رقابت پرداختند.

به گفته عفیفی پور آزمونهای شفاهی / عملی نیز بصورت برخط  برگزار می شود که شرکت کنندگان می توانند به شکل مجازی  در این آزمون ها شرکت نمایند.

ساعت: ۰۸:۴۰ بعد از ظهر – ۹۹/۰۳/۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *