صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

آغاز اشتراک پذیری گاز در روستای ستلو شهرستان پارسیان

آغاز اشتراک پذیری گاز در روستای ستلو شهرستان پارسیان هرمزگان

آغاز اشتراک پذیری گاز در هرمزگان

تزریق گاز و گاز رسانی به روستای ستلو با جمعیت ۴۷۱ خانوار از توابع شهرستان پارسیان در جهت توسعه گازرسانی به روستاها با موفقیت انجام شد.

به گزارش صدف نیوز، ابراهیم صفری، رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان ضمن اشاره به تزریق گاز و گازرسانی به  روستای ستلو با جمعیت ۴۷۱ خانوار از توابع ناحیه پارسیان، افزود: در مرداد ۹۹  و با تلاش شبانه روزی همکاران ما در شرکت گاز استان هرمزگان، عملیات تزریق گاز و گازرسانی به  روستای ستلو از توابع ناحیه پارسیان در جهت توسعه گازرسانی به روستاها با موفقیت انجام شد.

وی اظهار کرد: مردم شریف ستلو  جهت اخذ اشتراک گاز و استفاده از این نعمت الهی می توانند به امور مشترکین اداره گاز شهرستان پارسیان واقع در بلوار معلم و روبه روی مسجد بلال،  مراجعه کنند و در صورت هرگونه مشکل در خصوص گاز رسانی می توانند با شماره امداد گاز یعنی  ۱۹۴ که به صورت شبانه روزی پاسخوی کلیه مشترکین گاز است، تماس حاصل نمایند.

صفری افزود: با گاز رسانی به این روستا  صنایع تولیدی در این منطقه از جمله دو واحد مرغداری و  یک واحد  گلخانه نیز  گازدار خواهند شد و امید است این قدمی کوچکی باشد در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال جاری به عنوان سال جهش تولید.

تزریق گاز به روستای ستلو پارسیان

شایان ذکر است روستای ستلو در دو کیلومتری شهر دشتی شهرستان پارسیان  قرار دارد و طبق آخرین سرشماری در سال ۹۵، این روستا ۴۷۱ خانوار و ۱۶۳۴ نفر جمعیت دارد و هم اکنون عملیات گازرسانی به ۱۵ روستای این شهرستان نیز ادامه دارد که ان شاءالله تاپایان سال جاری این پروژه ها و در جهت آسایش بیش تر مردم به بهره برداری خواهد رسید.

ساعت:۰۹:۴۷ بعد از ظهر – ۹۹/۰۵/۲۸

Visits: 92

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *