شماره مجوز: 83030

رعایت نرخ نامه میوه و تره بار در بندرعباس الزامی است

رعایت نرخ نامه میوه و تره بار در بندرعباس الزامی است

رعایت نرخ نامه میوه و تره بار در بندرعباس

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس گفت: کلیه کانکس های عرضه میوه و تره بار و مرغ گرم موظف هستند طبق نرخ نامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اقدام به فروش محصولات کشاورزی (میوه و تره بار) و پروتئینی (مرغ گرم) نمایند.

به گزارش صدف نیوز احمد ملائی نسب با اعلام این خبر اظهار کرد: کلیه کانکس‌های موجود در سطح شهر، موظف هستند نرخ نامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی را رعایت و طبق آن اقدام به فروش محصولات کشاورزی (میوه و تره بار) و پروتئینی(مرغ گرم) کنند در غیر این صورت با آنان برخورد خواهد شد.

وی افزود: بازرسی از اماکن تحت نظارت این سازمان به منظور کنترل قیمت ها و رعایت اصول بهداشت و.‌.. افزایش می‌یابد.

این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: از شهروندان نیز تقاضا داریم به نرخنامه ای که  در کانکس ها نصب میشود توجه داشته باشند و در صورت مغایرت قیمت ها و گرانفروشی با شماره تماس  ۰۷۶۳۳۶۸۶۲۵۶  یا با سامانه ۱۳۷ تماس حاصل و تخلفات را گزارش کنند.

ملائی نسب تصریح کرد: این کانکس ها در جهت دو هدف مهم یعنی حمایت از مصرف کننده  و ایجاد اشتغال شهروندان با نرخ عادله و با رعایت اصول قوانین معاملات شهرداری واگذار شده و باید قیمت عرضه محصولات در این کانکس ها برابر نرخنامه سازمان باشد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس همچنین از شهروندان خواست در هنگام  مراجعه به مکان های عرضه میوه و تره بار و  مرغ گرم پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

ساعت: ۰۴:۴۲ بعد از ظهر – ۹۹/۰۶/۲۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *