شماره مجوز: 83030

ایزوایکو بزرگترین حامی صنعت ملی نفتکش است

مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران:

ایزوایکو بزرگترین حامی صنعت ملی نفتکش است

ایزوایکو بزرگترین حامی صنعت ملی نفتکش

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت: این نفتکش حدود یک میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است.

به گزارش صدف نیوز، «حمید رضاییان اصل» مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به تشریح تعمیراتی که روی شناور و نفت کش ها در مجموعه ایزوایکو صورت می گیرد پرداخت و گفت: نفتکش ۱۵۰ هزار تنی stark با مالکیت شرکت نفتکش جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه ۳ شهریور ماه عملیات از آب گیری آن انجام شد و جهت انجام امور تعمیراتی از جمله تعویض ورق، کارهای فلزی، لوله کشی، تعمیر موتور اصلی، الکترو موتورها، تعمیر ژنراتور اصلی و شیرآلات وارد درای داک(حوض خشک) در مجموعه ایزوایکو شد.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این نفتکش که قابلیت حمل ۱۵۰ هزار تن فرآورد‌های نفتی را دارد با توان و عزم نیروهای زبده  در این مجتمع  طی ۲۵ روز پس از انجام تعمیرات مورد نیاز به شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران تحویل داده می شود.

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با بیان اینکه این نفتکش حدود یک میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است، خاطرنشان کرد: این شناور دارای ابعادی به طول ۲۷۴، ارتفاع ۲۳ و عرض ۴۸ متر است.

وی در پایان اضافه کرد: با همراهی روز افزون نیروهای متخصص در این مجموعه، نه تنها سرعت روند کار افزایش یافته بلکه ارزآوری و اشتغالزایی قابل توجهی در پی داشته است.

ساعت: ۰۹:۲۷ بعد از ظهر – ۹۹/۰۷/۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *