سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تسریع در احداث بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

فریدون همتی مطرح کرد؛

تسریع در احداث بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

استاندار هرمزگان در نشستی با حضور مسئولان مربوطه ضمن بررسی وضعیت پیشرفت دو پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس و نفت ستاره خلیج فارس، خواستار تسریع در انجام پروژه ها شد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشستی که و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیرعامل نفت ستاره خلیج فارس و سرپرست دفتر فنی و امور عمرانی استانداری هرمزگان برگزار شد، وضعیت پیشرفت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی  و نفت ستاره خلیج فارس مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر همتی در این نشست با اشاره به الزام استقرار مشاور پروژه بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس در محل پروژه، تسریع در انجام این پروژه را مورد تأکید قرار داد و گفت: انجام این پروژه بزرگ نیازمند یک کار جهادی و شبانه روزی است و طی هفته آینده باید عوامل احتمالی تأخیر در انجام این پروژه شناسایی و همچنین راهکارها و برنامه زمان‌بندی مناسب ارائه شود که در سه ماهه نخست سال آینده شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

وی افزود: برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم برای تأمین و نصب تمام تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان در حال انجام است و به موازات پیشرفت طبقات، باید ملزومات و تجهیزات لازم نصب شوند.

استاندار هرمزگان همچنین روند پیشرفت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی را مناسب ارزیابی کرد و با اشاره به اقدامات دولت در راستای توسعه فضاهای بیمارستانی در استان، گفت: در دولت دوازهم، توسعه فضاهای بیمارستانی با تکمیل و تجهیز بیمارستانهای موجود رشد مضاعفی داشته که این رخداد مهم و بزرگ به‌واسطه نگاه ویژه دولت و مدیریت مدون، قانونمند و جهادی استان محقق شده است.

با بهره برداری از بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس و بیمارستان هفت طبقه نفت ستاره خلیج فارس که ۲۷ هزار مترمربع مساحت دارد و تا پایان دولت به فضاهای بیمارستانی هرمزگان افزوده خواهد شد، سرانه فضاهای درمانی استان و شهر بندرعباس رشد قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

ساعت: ۰۹:۲۱ بعد از ظهر – ۹۹/۰۷/۲۷

Views: 60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *