صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تاکسی ها و اتوبوس های درون شهری بندرعباس به طور مستمر ضدعفونی می شود

تاکسی ها و اتوبوس های درون شهری بندرعباس به طور مستمر ضدعفونی می شود

ضدعفونی ناوگان عمومی بندرعباس

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: با گذشت هشت ماه از ورود بیماری ویروسی کرونا به کشور، ناوگان حمل و نقل درون شهری بندرعباس بطور مستمر ضدعفونی می شود.

به گزارش صدف نیوز، حسین اخلاقی با بیان اینکه از همان روزهای ابتدایی و آغاز گسترش بیماری کرونا ضدعفونی تاکسی های شهری در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: تاکسی های بندرعباس از اوایل اسفند و با گسترش این بیماری بدون تعطیلی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به کار خدمات رسانی خود به شهروندان ادامه دادند.

وی ادامه داد: به همین منظور از همان ابتدا نظارت و بازرسی بر نحوه عملکرد تاکسیرانان در مواجهه با بیماری کرونا، انجام شد و ضدعفونی درون خودروهای عمومی شهری به طور مستمر در دستور کار قرار گرفت.

حسین اخلاقی

اخلاقی خاطر نشان کرد: فعالیت ناوگان اتوبوسرانی درون شهری که از اسفند ماه به دلیل قطع زنجیره انتقال این ویروس متوقف شده بود، همزمان با بازگشایی مدارس با ۵۰ درصد ظرفیت، از سر گرفته شد.

وی در ادامه افزود: این اتوبوس ها که با رعایت فاصله فیزیکی فعالیت خود را ادامه می دهند، در هر شبانه روز دو نوبت در صبح و عصر ضدعفونی و گندزدایی خواهند شد.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس، با اشاره به اینکه جهت حفظ سلامتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حمل و نقل عمومی استفاده از ماسک باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد، اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه، الزام استفاده از ماسک برای راننده و مسافران در وسایط حمل و نقل عمومی، رانندگان تاکسی و اتوبوس های درون شهری بندرعباس نیز نسبت به رعایت این دستورالعمل اهتمام ورزیدند.

به گفته وی: مشاهده هرگونه تخطی از قانون رعایت دستورالعمل های بهداشت توسط بازرسین سازمان بطور جدی تذکر داده خواهد شد.

ساعت: ۰۹:۳۴ بعد از ظهر – ۹۹/۰۷/۲۹

Visits: 314

One comment on “تاکسی ها و اتوبوس های درون شهری بندرعباس به طور مستمر ضدعفونی می شود

  1. محمدمهدی عسکری گفت:

    سلام وقت بخیر اتوبوس خط واحد مسیر شهرک پیامبر اعظم (ص) نمیدونم قضیه ش چیه سرایستگاه بلوکی حداقل ۴۰دقیقه باید داخل اتوبوس منتظر بشینیم تا حرکت کنه مگه مدت توقف اتوبوس در ایستگاه مبدا چقده که حرکت کنه . ازشون هم که انتقاد میکنیم میگه اگه دیرت میشه برو ماشین دربست کن برو . مخصوصا سرویسهای ۱۱ظهر به بعد خیلی باید علاف بشیم تا حرکت کنه. خب همینطور که از ایستگاه مبدا دیر حرکت میکنه به همون اندازه هم مردم که در شهرک پیامبر اعظم منتظر اتوبوس هستن هم این مدتو در انتظار بسر میبرن. این اصلا درست نیست که اتوبوس ها دیر حرکت کنند حداکثر توقف در ایستگاه مبدا باید ده دقیقه باشه که چرخش انجام بشه و مردم سر ایستگاهها علاف نشن خواهشا این موضوع رو رسیدگی و پیگیری کنید. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *