شماره مجوز: 83030

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان از اول آذر

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان از اول آذر

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان

معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به این که رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد‌های غیر ضروری باید مانند استفاده از ماسک به فرهنگ جمعی تبدیل شود گفت: محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر در شهر‌های دارای وضعیت قرمز استان اعمال می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، سعید ناجی معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به ابلاغ طرح ملی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در هفته آینده گفت: تمهیدات لازم به منظور کنترل بیماری در نقاط مختلف استان پیش بینی شد و مهم‌ترین نگرانی همه اعضای ستاد، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: تا زمانی که شهروندان خود را مقید به رعایت پروتکل‌ها ندانند در مقابله با بیماری کرونا نمی‌توانیم موفق عمل کنیم.

وی در ادامه افزود: محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر در شهر‌های دارای وضعیت قرمز استان اعمال می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان، با قدردانی از همراهی مردم برای استفاده از ماسک به‌عنوان اقدام پیشگیرانه، تأکید کرد و گفت: رعایت فاصله اجتماعی به‌ویژه در مراودات خانوادگی و کاهش رفت و آمد‌های غیر ضروری باید مانند استفاده از ماسک به فرهنگ جمعی تبدیل شود.

ناجی با بیان اینکه مردم باید در نوع رفتار خود در زمینه حضور در مجامع پرازدحام تجدید نظر کنند، افزود: اگر شهروندان در این زمینه همراهی نکنند، محدودیت‌های جدی تری اعمال می‌شود.

وی گفت: اگرچه مجموعه دولت علاقه‌مند به این است که واحد‌های صنفی و مشاغل مختلف همچنان فعال باشد، اما ادامه این روند وابسته به این است که بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم و لازمه آن انجام درست تکالیف و مسئولیت‌هایی است که بر عهده داریم.

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم عروسی و تجمعات پرازدحام یکی از تهدید‌های مهم و جدی برای سلامت شهروندان در مقطع فعلی به شمار می‌رود که با همکاری نیروی انتظامی برخورد‌های جدی تری اعمال می‌شود.

ساعت: ۱۰:۰۳ بعد از ظهر – ۹۹/۰۸/۲۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *