شماره مجوز: 83030

نشست مشترک بانک مهر ایران و ایزوایکو

نشست مشترک بانک مهر ایران و ایزوایکو

نشست مشترک بانک مهر و ایزوایکو

مدیر عامل ایزوایکو  در نشست با رضا صابری مدیر شعب استان هرمزگان بانک مهر ایران با تاکید بر اینکه کشتی سازی می تواند تکیه گاهی قوی برای صنایع داخلی باشد، اذعان داشت: امید است که این نگاه اعتماد محور در بخش های مرتبط نیز شکل گیرد نتیجه آن جلوگیری از هدر رفت سرمایه و داشته های کشور و همچنین تقویت نقاط قوت تولید کنندگان و صنایع داخلی کشور است که بانک ها در اثربخشی این موضوع با توجه به ابزار و اهرم های مالی قدرتمند نقش تاثیرگذار و تعیین کننده ای را دارند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر حمید رضاییان اصل افزود: توسعه علوم و فنون دریایی و صنعت دریا نقش محوری را با وجود ایزوایکو در کشور و منطقه ایفا کرده است و با باور داشتن به توانایی های داخلی می تواند ناممکن ها را ممکن کند.

وی تصریح کرد: مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران قویترین زیرساخت صنایع دریایی کشور و از بزرگترین مجموعه های صنایع دریایی خاورمیانه محسوب می شود که به واسطه ی نوع و شکل فعالیتی که دارد تحت عنوان صنعت مادر شناخته شده که تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بر دیگر صنایع کشور دارد، از این رو در تمامی دنیا نگاهی استراتژیک به این صنعت وجود دارد که عموما” باعث شکل گیری حمایت هایی عظیم از این ظرفیت است.

در ادامه این نشست مدیر بانک مهر ایران با اشاره به اینکه در مجموعه ایزوایکو اتفاقات بزرگی رقم خورده که باعث غرور و افتخار هر ایرانی است، خاطر نشان کرد: بانک مهر ایران با محوریت نگاه احیای سنت قرض الحسنه و تمرکز بر وام های فردی و کمک به پرسنل ادارات و ارگان‌ها از سال ۸۶ افتتاح شد.

رضا صابری  افزود: طی سال گذشته با وجود دیگر بانک ها در جهان اسلام موفق به کسب جایگاه سوم در حوزه بانکداری شدیم که این افتخاری بزرگ برای صنعت بانکداری کشور است.

در ادامه مهندس علی بیات معاونت مالی و اقتصادی مجموعه ایزوایکو با بیان اینکه ساخت شناورهای اقیانوس پیما و تعمیر شناورها در سایزهای مختلف از دستاوردهای بزرگ مجموعه ایزوایکو به شمار می ایند، اضافه کرد: درحال حاضر ایزوایکو با تعمیر انواع نفتکش ها موفق شده است جریان صادرات نفتی کشور را زنده نگه دارد و به جرات می توان گفت مجموعه ایزوایکو بزرگترین پیمانکار صنعت نفت درساخت پلتفرم های نفتی است و این موفقیت ثمره ی یک دهه فعالیت های مهندسی برای رسیدن به این جایگاه است.

طی سال های گذشته تعمیرات جکاب ها و ریگ های حفاری در این مجموعه بومی سازی شده که اکنون با تکیه بر دانش و نیروهای داخلی توان ساخت ریگ های حفاری را هم داریم.

طی سال های اخیر نه تنها موفق شده ایم در مراحل ساخت سکوها پیشرو باشیم بلکه با تخصص و قدرتی مضاعف توانستیم مهندسی، خرید، حمل و جابجایی، نصب و راه اندازی این سکوها را با مدیریت و برنامه ریزی اصولی در مجموعه ایزوایکو انجام دهیم.

ساعت: ۰۷:۲۷ بعد از ظهر – ۹۹/۰۹/۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *