شماره مجوز: 83030

جزایر هرمزگان، نیازمند اعتبارات بیشتری هستند

در نشست بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به هرمزگان مطرح شد؛

جزایر هرمزگان، نیازمند اعتبارات بیشتری هستند

استاندار هرمزگان از احصاء پروژه های اولویت دار و مهم استان خبر داد و گفت: منابع اعتباری لازم برای تکمیل پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی بالا تا‌ پایان سال جاری به تدریج تخصیص خواهد یافت.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست بررسی پروژه های نیمه تمام مصوبات سفر رئیس جمهور به هرمزگان که با حضور رئیس امور پایش و ارزیابی سازمان بودجه و بودجه کشور برگزار شد، با اشاره به اهداف برگزاری این نشست، گفت: پروژه هایی که دارای پیشرفت فیزیکی بالا هستند و امکان بهره برداری از آن تا اوایل سال ۱۴۰۰ وجود دارد در این نشست مورد بررسی قرار گرفتند.

وی افزود: با توجه به سال پایانی دولت و  مذاکراتی که با سازمان برنامه و بودجه داشتیم، پروژه های مهم استان احصاء و منابع اعتباری لازم برای تکمیل این پروژه ها اعلام شد.

دکتر همتی بیان کرد: پروژه های اولویت داری که خارج از مصوبات سفر رئیس جمهور بودند نیز مورد بررسی قرار گرفتند و تأکید لازم برای پیگیری روند اجرایی پروژه ها از سوی دستگاه ها و تخصیص اعتبارات برای این پروژه ها صورت گرفت.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه با بهره برداری از پروژه های مهم استان، تحول خوبی در استان ایجاد می شود، عنوان کرد: توسعه زیرساخت های هرمزگان، به ارتقاء شاخص خدمات ملی منجر می شود چرا که این استان نقش پشتیبانی کشور را بر عهده دارد.

همتی همچنین گفت: به دلیل اینکه هزینه ایجاد زیرساخت ها و خدمات در جزایر بسیار بالاتر از سرزمین اصلی است، این مناطق نیازمند اعتبارات بیشتری برای همگام شدن با توسعه در دیگر مناطق استان هستند.

وی افزود: هرمزگان باید در همه شاخص ها از امکانات مناسبی بهره مند باشد که هم مردم از این خدمات بتوانند بهره مند شوند و هم وظایف ملی خود را به‌درستی انجام دهد.

در این نشست، پروژه های مهم و اولویت دار هر یک از دستگاه های اجرایی تشریح  و مقرر شد موانع اجرایی رفع و منابع اعتباری به منظور تکمیل پروژه های مهم تا پایان سال به تدریج تزریق شود.

ساعت:۰۶:۲۳ بعد از ظهر – ۹۹/۱۰/۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *