شماره مجوز: 83030

سردار سلیمانی محبوب همه دل ها بود

سردار سلیمانی محبوب همه دل ها بود

سردار دل ها

به اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی رسیدیم. یکسال پیش در چنین روزهایی این سردار رشید اسلام، ناجوانمردانه به دست عوامل آمریکای جنایتکار در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید و قلب بسیاری از عاشقان و دوستداران وی را به درد آورد.

قاطعانه می گویم که سردار سلیمانی محبوب همه دل ها بود. تمام گروه ها، جناح ها و همه اقشار مختلف مردم در داخل و خارج کشور، وی را دوست داشتند. زیرا حاج قاسم مرد بی ریا و مخلصی بود که تمام فکر و ذکرش دفاع از دین و میهن بود و ذره ای به پست و مقام و دنیاپرستی فکر نمی کرد. هیچ گاه حرفی بر زبان نمی آورد که دل کسی بشکند. هیچ گاه کاری نمی کرد که منافع شخصی خودش در آن باشد.

سردار سلیمانی با آن که همواره در حال مبارزه با ظلم و بی عدالتی و دشمنان بشریت بود اما رزمنده ای بود که به دنبال صلح و امنیت بود.

بی تردید شهادت این نماد مبارزه با تروریسم و استکبار، نقطه عطفی است در روند رو به رشد بیداری ملت‌های مسلمان و رسوایی هر چه بیشتر مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم. شهادت آن رادمرد عرصه نبرد با استکبار جهانی، فصل جدیدی را در ستیز جانانه با نظام سلطه جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار خواهد گشود و انتقام سختی را برای آنان رقم خواهد زد.

ضمنا پیشنهاد خوب و به جایی که بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس داده و به تصویب رسیده این است که روز ۱۳ دی‌ ماه روز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی به‌عنوان “روز جهانی مقاومت” در تقویم رسمی ایران درج شود.

به قلم: حسین فریدونی – سردبیر صدف

ساعت:۰۷:۳۴ بعد از ظهر – ۹۹/۱۰/۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *