شماره مجوز: 83030

عیدی دولت به ملت در عید انقلاب

عیدی دولت به ملت در عید انقلاب

عید انقلاب

هر ساله در ایام دهه مبارک فجر شاهد اقدام بسیار خوب و ارزشمندی هستیم و پروژه هایی عمرانی و خدماتی در شهرها و روستاها توسط دولتمردان مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد که باعث خرسندی و امیدواری بیش از پیش مردم می شود. این اقدام زیبا و شایسته که می توان آنرا عیدی دولت به ملت نامید موجب دلبستگی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی می گردد.

با گذشت چهل و دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی و علی رغم حجم وسیع تبلیغات منفی دشمنان انقلاب از طریق ماهواره ها، فضای مجازی و دیگر رسانه های گروهی برعلیه نظام و دولتمردان کشورمان، دیدن حضور گسترده مردم در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مایه غرور و سربلندی است و اشک شوق را از چشمان دوستداران نظام سرازیر می کند. بی تردید شادمانی مردم در سالروز پیروزی انقلاب، باز هم موجب ناامیدی دشمنان ما شده و خوابهای خوش آنها را آشفته خواهد کرد.

لازم است به این سخن حضرت امام (ره) اشاره کنم که فرمودند: “مردم ولی نعمت ما هستند و باید قدر آنها را بدانیم. “واقعاً هم همین طور است. مردمی که همه مشکلات و سختی ها را تحمل می کنند و در مواقع لزوم نیز جانانه از انقلاب دفاع می کنند لایق تحسین و خدمات بیشتری هستند. به عقیده من همان گونه که هر ساله در آستانه سال نو برای کارمندان و کارگران عیدی در نظر می گیرند، در سالگرد پیروزی انقلاب نیز با رفع مشکلات و کمبودهای مردم می توان به آنها عیدی داد تا خوشحالی مردم در عید انقلاب مضاعف شود.

به عنوان مثال می توان به طرح «برق امید» و «آب امید» که از امسال اجرایی شده به عنوان اقدامی در خور تحسین از سوی دولت اشاره کرد زیرا گام موثری برای کمک به خانواده های نیازمند و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی است.

به قلم: حسین فریدونی – سردبیر صدف

ساعت: ۰۹:۱۲ قبل از ظهر – ۹۹/۱۱/۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *