صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

با توجه به محدودیت منابع مالی، راههای موجود استان را بهسازی و ترمیم می کنیم

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان:

با توجه به محدودیت منابع مالی، راههای موجود استان را بهسازی و ترمیم می کنیم

راه ساحلی در استان هرمزگان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: در ده ماهه ابتدایی سال جاری عملیات اجرایی روکش آسفالت بیش از ۲۵۰ کیلومتر از راههای سطح استان انجام شده است.

به گزارش صدف نیوز، یوسف عابدینی با اشاره به اهمیت راهها به عنوان سرمایه های عمده ملی گفت: با توجه به محدودیت های منابع مالی باید با صرف هزینه کمتر سعی در حفظ و نگهداری وضعیت راه های موجود و بهسازی آنها نمود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان در ادامه گفت: از آنجا که بازسازی روکش آسفالت در کاهش تصادفات و پیشگیری از تصادفات خصوصاً در نقاط پر حادثه تاثیر گذار می باشد، این موضوع به طور مستمر مورد توجه قرار داشته، به طوری که در ده ماهه ابتدایی سال جاری عملیات اجرایی روکش آسفالت بیش از ۲۵۰ کیلومتر از راههای سطح استان انجام شده است.

عابدینی گفت: در راستای افزایش رضایتمندی کاربران جاده ای و همچنین ایمنی محورهای مواصلاتی اقدامات موثری صورت گرفته که بعد از انجام مطالعات فنی پروژه ها، با برگزاری سریع مناقصات و پس از طی تشریفات قانونی عملیات اجرایی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: لکه گیری و روکش آسفالت ورودی شهرستان حاجی آباد، لکه گیری محور رفت و برگشت شهید رجایی – کشتی سازی، ماسه آسفالت محور سیاهو – احمدی به طول ۲۳ کیلومتر و اجرای ۲۰ کیلومتر چیپ سیل از مهمترین اقدامات صورت گرفته می باشد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اعلام اینکه باند قدیم محور بندر خمیر – بندرعباس به طول هشت کیلومتر و همچنین دو دستگاه پل به طول ۳۰۰ متر در این مسیر احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است خاطر نشان کرد: پیگیری های لازم در خصوص عملیات لکه گیری و روکش ماسه آسفالت محور میناب – بشاگرد به طول ۱۷ کیلومتر انجام شده و مناقصه اجرای ۲۳۰ کیلومتر فوگ سیل نیز برگزار گردیده است.

ساعت: ۰۴:۱۲ بعد از ظهر – ۹۹/۱۲/۲۴

Visits: 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *