سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

راهیابی فیلم مستند “آخرین نسل آخرین مشتا” به جشنواره اردیبهشت هرمزگان

راهیابی فیلم مستند “آخرین نسل آخرین مشتا” به جشنواره اردیبهشت هرمزگان

محمد بشیریان زاده

فیلم مستند “آخرین نسل آخرین مشتا” به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد بشیریان زاده به بخش نهایی دهمین جشنواره ملی فیلم اردیبهشت هرمزگان به بخش ملی با موضوع خلیج فارس و استانی  با موضوع آزاد راه پیدا کرد.

به گزارش صدف نیوز، جشنواره فیلم اردیبهشت در دو بخش استانی با موضوع آزاد و بخش ملی با موضوع خلیج فارس در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار میگردد.

تاریخ برگزاری این رویداد از سوم الی ششم خرداد ماه امسال میباشد. فیلم مستند آخرین نسل آخرین مشتا به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد بشیریان زاده شانس خود را در این جشنواره می سنجد این عکاس و مستندساز هرمزگانی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده که دانش آموخته انجمن سینمای جوانان هرمزگان و انجمن عکاسان هرمزگان میباشد. او تحصیلات هنری خود را در رشته ی کاردانی حرفه‌ای عکاسی در دانشگاه فرهنگ و هنر خلیج‌فارس گذرانده و با بیش از بیست رتبه و پذیرش اثر در بخش عکاسی در جشنواره های استانی، ملی و بین المللی و حضور در نوزده نمایشگاه گروهی و چاپ چندین اثر در کتاب و سایت های معتبر عکاسی در کشور و بین المللی از سال ۱۳۹۲ تا کنون را در کارنامه دارد.

این هنرمند در سال ۱۳۹۳ با شرکت در نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان و با پذیرش فیلمنامه اش پا را فراتر از عکاسی نهاده است و با غیبت جشنواره اردیبهشت در آن سالها مشغول به آموختن شدند. این عکاس و مستندساز هرمزگانی با جشنواره فیلم و عکس “هرمزگان من” بار دیگر با راهیابی دو فیلم کوتاه در این جشنواره در بخش فیلم کوتاه موبایلی با نام مشتا و در بخش فیلم مستند آزاد با فیلم مستند باسنک حضور پیدا کردند و هنر خود را محک زدند.

ساعت: ۰۵:۴۱ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۳/۰۴

Views: 553

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *