شماره مجوز: 83030

نیروهای مسلح در هرمزگان به کمک مدافعان سلامت آمدند

نیروهای مسلح در هرمزگان به کمک مدافعان سلامت آمدند

واکسیناسیون مردم توسط نیروهای مسلح در هرمزگان

مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهیده مدافع سلامت “حکیمه شب روا” واقع در سالن ورزشی ۷ تیر بندرعباس، به همت نیروهای مسلح راه اندازی شده و کار واکسینه کردن شهروندان را انجام می دهد.

دکتر محمد افشین اردلان رییس بیمارستان سیدالشهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اعلام این مطلب به خبرنگار صدف نیوز گفت: این مرکز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و با مشارکت تمامی نیروهای مسلح از جمله منطقه یکم ندسا، سپاه امام سجاد، بسیج جامعه پزشکی، بیمارستان خاتم النبیاء ناجا، پدافند و  نیروی هوایی و نیروی دریایی ارتش تجهیز و راه اندازی شده است و پزشکان و کادر درمان آنها با تمام قوا به خدمات رسانی به مردم شریف استان و به ویژه اهالی شهرستان بندرعباس مشغول هستند.

رییس شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح افزود: باعث افتخار ماست که توانستیم در این ایام که بیماری ویروس کووید ۱۹ همه گیر شده به یاری مردم بیاییم و خدمتی در حق این مردم صبور انجام دهیم.

دکتر اردلان اظهار امیدواری کرد که هر چه سریعتر شاهد ریشه کنی ویروس کرونا در جامعه باشیم.

کادر درمان نیروهای مسلح در هرمزگان

دکتر علیرضا احسانی رئیس طب رزمی بیمارستان سیدالشهداء نداجا و مدیر مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهیده “حکیمه شب روا” نیز به خبرنگار ما گفت: این مرکز یکی از مراکز دایر شده در شهر بندرعباس بوده که بیش از سه هفته است با مشارکت نیروهای مسلح راه اندازی شده و به طور رایگان به صورت روزانه واکسیناسیون عمومی انجام می شود.

وی افزود: روزانه حدود ۵۰۰ دوز واکسن در مرحله اول انجام می شود و تمامی این افراد پس از ۲۸ روز جهت واکسیناسیون دوز دوم به این مرکز مراجعه می کنند.

دکتر احسانی به شهروندان توصیه کرد: جهت انجام واکسیناسیون ابتدا در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند و بر اساس پیامکی که از طریق سامانه دریافت می کنند طبق همان ساعت تعیین شده به این مرکز مراجعه فرمایند تا ازدحام بیش از حد صورت نگیرد و ما بتوانیم با رعایت فاصله گذاری تزریق واکسن کلیه افراد را به موقع انجام دهیم.

دکتر سید جواد ملکی جانشین بیمارستان سیدالشهدای نیروی دریایی ارتش نیز ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کادر بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان به ویژه دکتر احسان خالقی مدیر روابط عمومی بیمارستان سیدالشهداء نداجا که این سالن را جهت واکسیناسیون مردم مهیا و تجهیز کردند گفت: نیروهای مسلح همواره در کنار مردم بوده و پا به پای سایر سازمان ها و ارگان ها در همیاری و خدمت رسانی به مردم پیش قدم هستند.

ساعت: ۰۶:۱۹ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۵/۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *