شماره مجوز: 83030

در این دولت هیچ کاری «نشد» ندارد

در این دولت هیچ کاری «نشد» ندارد

دولت «ما می توانیم»

هفته دولت امسال مصادف شده با آغاز به کار دولت جناب رییسی، خوشبختانه اکثر وزرای دولت سیزدهم بجز وزیر آموزش و پرورش از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند و کابینه شکل گرفت. اکنون مردم منتظر تغییر و تحول اساسی در کشور هستند. از تغییر مدیران خسته و نالایق گرفته تا تغییرات بنیادین در سیاست ها، قوانین، بخشنامه ها و …

مشکلات بسیاری گریباگیر جامعه است که نیاز به حل ضربتی آنها وجود دارد، تورم و رکود اقتصادی در راس تمام مشکلات کشور است و صبر و طاقت مردم به سر رسیده است.

من و دیگر همکارانمان در مجموعه رسانه ای صدف اینبار در انتخابات ریاست جمهوری بدون هیچ گونه چشمداشت مالی، تا حد توان برای پیروزی جناب سید ابراهیم رییسی تلاش کردیم و تبلیغات رایگان برای ایشان انجام دادیم. فقط برای این که درد و رنج مردم پایان یابد و مقام معظم رهبری خوشحال شوند زیرا ایشان بارها در سخنرانی هایشان تمایل خود را برای استقرار یک دولت انقلابی ابراز کردند و حل مشکلات کشور و مردم را منوط به روی کار آمدن یک دولت انقلابی دانستند.

بنده معتقدم با توجه به یکدست شدن قوای سه گانه، اکنون مانعی بر سر راه انجام وعده های دولت وجود ندارد. دولت رییسی دیگر نمی تواند مانند دولت روحانی گله کند که دست ما را بسته بودند و اجازه ندادند برنامه های خود را پیاده کنیم. مجلس با دولت همراه است، قوه قضاییه با دولت همدل است، مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان و سایر نهادهای نظام پشتیبان دولت هستند. لذا در این دولت هیچ کاری «نشد» ندارد. جناب رییسی خودشان هم بارها گفتند: ما از اصحاب «ما می توانیم» هستیم. لذا دولتمردان ما هر کاری که اراده کنند می توانند انجام دهند. فقط باید بخواهند چون خواستن توانستن است. اگر باز هم  کاری انجام نشد و مشکلات و کمبودها پابرجا ماند مشخص می شود که نمی خواهند برای مردم کار مثبتی انجام دهند.

من نسبت به آینده خوش بین هستم و امیدوارم در این دولت شاهد حل اکثر مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه باشیم.  ان شاالله

به قلم: حسین فریدونی – سردبیر صدف

ساعت:۰۹:۲۷ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۶/۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *