صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بیگانگان در خلیج فارس جایی ندارند

استاندار هرمزگان:

بیگانگان در خلیج فارس جایی ندارند

استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به حضور نیروهای مقتدر مسلح جمهوری اسلامی همچون ارتش و سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی، در منطقه خلیج فارس جایی برای بیگانگان نیست و اجازه هیچ تعدی را به دشمن نخواهیم داد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین رژه بسیجیان دریایی در آب های خلیج فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: هرکس بخواهد حرکت اشتباهی در منطقه خلیج فارس کند، به طور حتم با مشت محکمی مواجه خواهد شد که در تاریخ ثبت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز گوشه ای از اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در آب های خلیج فارس شاهد بودیم،  خاطرنشان کرد: مردم و کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی سایر کشورهایی که از قبل تجارت و تعاون اقتصادی از ظرفیت خلیج فارس استفاده می کردند، باید بدانند امنیت خلیج فارس با حضور ایران مقتدر قابل تامین است نه با حضور غریبه هایی که هرجا پا گذاشتند، نا امنی و خشونت و جنگ و ستم به بار آوردند.

استاندار هرمزگان با توجه به اینکه آنچه در نیروهای مسلح شاهدیم نتیجه امنیت و اقتداری است که توسط جوانان این مرز و بوم حاکم شده است، اظهارداشت: در حوزه های دیگر نیز جوانان و ملت همیشه در صحنه که لحظه به لحظه لبیک گوی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند در کنار دولتمردان و نیروهای مسلح برای درخشان تر کردن ایران اسلامی مقتدرانه ایستاده اند.

وی تصریح کرد: امروز چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس را با فرماندهی رهبر فرزانه انقلاب که یک امام خمینی دیگر است را گرامی می داریم، ایشان با اقتدار و شجاعت، این کشتی را در اقیانوش پرتلاطم به پیش می برند و به سرمنزل مقصود می رسانند و با اقتدار، اتحاد، وحدت و همدلی مردم ایران اسلامی و نیروهای مسلح، آینده ای درخشان خواهیم داشت.

دکتر همتی یادآورشد: آینده جمهوری اسلامی ایران در تمامی ابعاد اعم از امنیتی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در مسیر بالندگی و اقتدار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در جنگ تحمیلی، تمام ابزار و امکانات مالی و سخت افزاری و نرم افزاری استکبار جهانی با هدف شکست جمهوری اسلامی ایران در ابتدای راه، به کار گرفته شد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: دشمن به خیال خام خود تصور می کرد در آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، همچون زمان قاجار و پهلوی که بخش های عظیمی از کشور ایران را جدا کرد، در جنگ تحمیلی نیز می‌تواند قسمت هایی از کشور را به تاراج ببرد، اما در محاسبه خود دچار اشتباه شد و با پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس شگفت زده شد.

دکتر همتی بیان داشت: رزمندگان ایرانی در شهرها و روستاها به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران لبیک گفتند و با تمام وجودشان در میدان جنگ و جبهه حضور یافتند.

وی گفت: این مردم غیور همچنین پشت جبهه ها را خالی نکردند و در سنگرهای مختلف نظام، هوشیارانه و هوشمندانه مقاومت و ایستادگی کردند و تاریخی پر افتخار برای هزاران هزار سال آینده ایران اسلامی رقم زدند.

همتی تصریح کرد: آیندگان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و مطالعه تاریخ ایران در می یابند که مردم به رهبری امام راحل در این مقطع، با جان و دل از هستی و کیان و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند.

ساعت: ۰۷:۴۳ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۰۷/۰۵

بازدیدها: ۲۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.