شماره مجوز: 83030

شهرستان بندرلنگه بزودی گازرسانی می شود

شهرستان بندرلنگه بزودی گازرسانی می شود

دیدار مدیرعامل شرکت گاز با فرماندار بندرلنگه

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان طی دیدار با فرماندار شهرستان بندرلنگه از کلنگ زنی پروژه خط انتقال گاز به این شهرستان در چند روز آینده، خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی در ماموریت خود به شهرستان بندرلنگه در دیدار با فرماندار این شهرستان، افزود: پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بندرلنگه در آبان ماه سال جاری و با حضور نماینده مردم غرب هرمزگان، رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان شهرستانی و  استانی در شهر بندرلنگه، کلنگ زنی خواهد شد.

وی به پیمانکار این طرح گازرسانی اشاره کرد و افزود: پیمانکار این طرح، شرکت جهاد نصر بوده و خط انتقال گاز از سه راهی چارک به شهرستان بندرلنگه و به طول ۷۲ کیلومتر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان بیان داشت: این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و رفاه بیشتر مردم استان برای استفاده از گاز طبیعی، به ایجاد زیرساخت‌ها جهت توزیع این نعمت خدادادی، اقدام کرده است.

گفتنی است در سفر یک روزه مدیر عامل شرکت گاز به شهرستان بندر لنگه، رئیس امور مهندسی و اجرای طرح ها، رئیس روابط عمومی و رئیس اجرای طرح های این شرکت نیز حضور داشتند که به طور میدانی از تجهیز کارگاه این پروژه در شهر بندرلنگه نیز بازدید کردند.

ساعت: ۰۹:۴۸ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *