شماره مجوز: 83030

تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در هرمزگان

تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در هرمزگان

هفته کتاب و کتابخوانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه هماهنگی برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی گفت: در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه لازم است در تبلیغات و اطلاع رسانی الگو سازی هدفمند جایگزین کلی گویی های شعاری شود.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در اهمیت کتاب و مطالعه بیان کرد: خیلی ها به واسطه همنشینی با کتاب و مطالعه توانسته اند به برند های معتبر و ماندگاری در جامعه تبدیل شوند، اما متاسفانه ما نتوانستیم کتاب را به یک برند ماندگار در جامعه تبدیل کنیم.

وی بر معرفی و الگوسازی از نویسندگان استان تاکید کرد و افزود: فضاهای شهری، تابلوهای تبلیغاتی و تلویزیون های شهری و اینترنتی بهترین و پر بسامدترین رسانه ها برای معرفی نویسندگان استان و معرفی کتاب و مطالعه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه به معرفی برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی پرداخت و بیان داشت: نواختن زنگ کتاب، دیدار از پیشکسوتان، اجرای طرح پاییزه کتاب، تقدیر از ناشران، کتاب گردی، اهدای کتاب، کارگاه کتابخوانی و…از مهمترین برنامه های هفته کتاب است که با مشارکت شهرداری ها، اداره کل کتابخانه های عمومی، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و …از ۲۴ آبان آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.

ساعت: ۰۹:۰۹ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۰۸/۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *