صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تردد در محور بندرلنگه به بندر خمیر برقرار است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان؛

تردد در محور بندرلنگه به بندر خمیر برقرار است

مدیرکل راهداری هرمزگان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان گفت: از بدو ایجاد انسداد در قسمتی از مسیر به دلیل شدت بارش ها و انباشت حجم عظیم آب، با دوطرفه شدن مسیر در حدفاصل آب نمای کنخ و انتقال عبور و مرور به باند رفت، ارتباط بین شهرهای بندر لنگه و بندر خمیر برقرار است.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدینی با اشاره  به بارندگی‌های کم سابقه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از انسداد مسیر، اکیپ های راهداری در محل حاضر شده اند و هم اکنون ارتباط بین این شهرها در مسیر تعیین شده برقرار است که همکاران ما در تلاش هستند تا در اسرع وقت مشکل ایجاد شده در مسیر اصلی رفع شود.

مهندس عابدینی با اعلام اینکه در محل انسداد محور بندر لنگه_بندر خمیر، به دلیل انباشت حجم بسیار زیاد آب، خدمات رسانی با مشکل مواجه شده است اظهار داشت: به محض فروکش کردن آب، نسبت به رفع موانع و برقراری ارتباط مسیر به حالت قبل، در این نقطه اقدام خواهد شد.

وی اضافه کرد: محور بندر لنگه به بندر خمیر در محل آبنمای کنخ دچار انسداد گردید که جهت رفاه حال کاربران جاده‌ای، با دو طرفه شدن قسمتی از مسیر در این محدوده، رفت و آمد وسایط نقلیه در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان خاطرنشان کرد: همکاران ما در قالب اکیپ‌های راهداری مکرراً محل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار می دهند تا پس از حصول شرایط لازم در اسرع وقت کار بازگشایی و رفع مشکل را آغاز کنند.

ساعت: ۰۳:۴۳ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۱۱/۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.