شماره مجوز: 83030

ارسال سوژه

 

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

4 comments on “ارسال سوژه

 1. جعفر گفت:

  سلام
  با تشکر از سایت خوبتان و نشریه پر محتوای صدف لطفا درباره وضعیت وسایل بازی بچه ها در پارکها که اکثرا خراب هستند گزارشی تهیه کنید.

 2. امیر گفت:

  با سلام . یه شکایت از نیروی انتظامی داشتم . البته می دونم جرات چاپ کردنش رو ندارید … موضوع اینه که نیروی انتظامی بندرعباس چرا در جمع آوری دیش ها سلیقه ای عمل میکنه ؟ تا الان چند بار آنتن های ماهواره در بلوار رسالت جنوبی کوچه عدالت یک توسط نیروی انتظامی جمع آوری شده و جالب اینکه در تمامی این دفعات دیش های فقط ۳ یا ۴ ساختمان جمع آوری می شود و دقیقا ساختمانهای مجاور که متعلق به استانداری و دادگستری هستند از ین موضوع مستثنی می شود ( با اینکه کلی دیش روی آنها نصب است ) و وقتی از مامورین سوال می شود که چرا با آنها کاری ندارید جوابی نمی دهند … آیا ترس باید باعث عدم اعمال قانون به طور یکسان برای همه شود ؟!!

 3. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي سراسر كشور گفت:

  دلنوشته‌ی کارکنان رسمی کارگری سازمان بهزیستی کشور در مورد تبدیل وضعیت

  :در طی ماه‌های اخیر در خبرها آمده بود که مجلس به یک فوریت طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارمندان «رسمی کارگری» به «رسمی پیمانی» رأی داده است و در این زمنیه هم دکتر احمد شوهانی، نماینده مجلس شورای اسلامی که از طراحان طرح فوق بوده، اظهار داشته که با تصویب نهایی این طرح، شغل جدیدی به وجود نمی‌آید و لذا بار مالی بر دولت تحمیل نخواهد شد.
  دکتر شوهانی همچنین خاطرنشان کرده که وضعیت فعلی کارمندان رسمی کارگری تبعیضی آشکار به حساب می‌آید، زیرا این افراد از تسهیلات و امتیازات بی‌بهره هستند در حالی که با اصلاح وضعیت‌شان می‌توانند از مزایای قانونی استفاده کنند.
  در این راستا هم جمعی از کارکنان رسمی کارگری ادارات دولتی همانند سازمان بهزیستی با ارسال نامه‌ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بیان وضعیت فعلی خود و تبدیل وضعیت و استفاده از مزایای قانونی پرداخته‌اند.
  در بخشی از این نامه آمده است: «بسیاری از کارکنان سازمان بهزیستی کشور که به صورت رسمی کارگری مشغول فعالیت هستند، در طی سالیان اخیر توانسته‌اند با پیگیری و ادامه تحصیل موفق به کسب مدارک کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد شوند و در حال حاضر به عنوان نیروهای باتجربه و تحصیلکرده انجام وظیفه نمایند و این در حالی است که همانند کارکنان رسمی و پیمانی نتوانسته‌اند از حقوق و مزایای مدرک خود برخوردار شوند و تاکنون هیچ تغییری در احکام آنان لحاظ نگردیده است.
  طبق قانون کار می‌بایست احکام نیروهای تحصیلکرده تا گروه ۲۰ اعمال شود که متأسفانه چنین اتفاقی رخ نداده و حتی عده ای با مدرک کارشناسی هم حداکثر تا گروه ۱۰ ترقی پیدا کرده‌اند. همچنین پاداش عیدی کارکنان رسمی کارگری طبق قانون اداره کار می‌بایست حداقل دوبرابر تا ۳ برابر حقوق پایه پرداخت شود در صورتی که عیدی آنها مثل کارکنان رسمی کشوری می‌باشد و از مزایای سختی کار بر اساس ماده ۳۶ تبصره یک قانون کار برخوردار شوند که متأسفانه در حال حاضر خبری نیست و این کارکنان از هر دو قانون استخدامی خدمات کشوری و قانون کار محروم هستند…
  لازم به ذکر است که کلیه کارکنان رسمی کارگری از ۱۸ سال به بالا سابقه دارند و با توجه به اخذ مدرک دانشگاهی در صورت تبدیل وضعیت می‌توانند به عنوان یک نیروی باتجربه در پست‌های حساس سازمانی خدمت کنند و از مزایای قانونی برخوردار شوند و وضعیت نیروی انسانی بهزیستی کشور نیز بهبود خواهد یافت. در صورت تبدیل وضعیت هم طبق قانون کشوری پرداخت ۲۳ درصد کارفرما هم حذف خواهد شد..
  کارکنان رسمی کارگری سازمان بهزیستی در پایان یادآور شده‌اند: اکنون با توجه به مطرح شدن طرح یک فوریتی تبدیل وضعیت استخدامی کارمندان «رسمی کارگری» به «رسمی یا پیمانی» که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و هم‌اکنون در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال بررسی بوده، امیدواریم که نمایندگان عزیز با نگاه پرمهر و با رأی مثبت خود در تصویب نهایی این طرح، موجبات رضایت حق‌تعالی و خرسندی و احقاق حق کارکنان زحمتکش رسمی کارگری را فراهم نمایند.

  دل‌نوشته‌ی کارکنان رسمی کارگری سازمان بهزیستی کشور در مورد تبدیل وضعیت

 4. علی محمدی گفت:

  باسلام .لطفا گزارشی ازواحدهای مسکن مهرقشم تهیه بفرمایید علیرغم واگذاری این واحدها دراکثرشهرهای کشور واحدهای مسکن مهرقشم مشکلات فراوانی دارند ومتاسفانه مرتب به عناوین مختلف پول ازاعضاطلب میکنند.لطفا این نشریه مردمی گزارشی تهیه کند این واحدها واگذارمیشوندیانه آوده اولیه بابت هرواحد چقدرباید باشد.زمان واگذاری آن کی هست مردم خسته شدند.ماهم حق داریم تمامی سرمایه که داشتیم به انتظاراینکه روزی صاحب خانه شویم دادیم تحویل ولی متاسفانه پس ازگذشت ۶سال هنوز واحدی به ما تحویل ندادند.خواهشا پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *