شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۶

رونمایی از “کمبوسه” اولین مجموعه شعر ابراهیم پشتکوهی

رونمایی از “کمبوسه” اولین مجموعه شعر ابراهیم پشتکوهی

رونمایی از کتاب “کمبوسه”

طی مراسمی که با حضور جمعی از شعرا، نویسندگان و دوستداران فرهنگ و هنر در کافه کتاب کانون فرهنگی غدیر بندرعباس برگزار شد، از اولین مجموعه شعر ابراهیم پشت کوهی با عنوان “کمبوسه: رونمایی به عمل آمد و کتاب مذکور توسط علاقمندان خریداری و با امضای شاعر تقدیم دوستداران شد.

به گزارش صدف نیوز: در این مراسم محمد سایبانی، سعید آرمات، موسی بندری، طیبه شنبه زاده و … درباره ویژگیهای شعر پشتکوهی و کتابی که منتشر کرده صحبت کردند و آنرا شایسته تحسین دانستند.

← ادامه خبر …

گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به هرمزگان سفر کنند

استاندار هرمزگان:

گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به هرمزگان سفر کنند

میزبانی هرمزگان از مسافران نوروزی

استاندار هرمزگان گفت: تدابیر لازم امنیتی و انتظامی برای نوروز ۹۷ پیش بینی شده و گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به این استان مسافرت کنند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در رزمایش ترافیکی نوروزی هرمزگان افزود: نیروهای انتظامی و امنیتی استان با مشارکت، همراهی و همکاری مردم توانسته اند شاخص های مختلف امنیتی را بهبود دهند و آمادگی کامل برای حفظ نظم و امنیت در تعطیلی های پیش رو را دارند.

وی با تاکید بر رعایت قانون و مقررات از سوی مردم در سفرهای نوروزی، ادامه داد: عوامل انتظامی و خدماتی با هدف جلوگیری از بروز حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی به صورت شبانه روزی در سطح راه ها و شهرهای استان خدمت رسانی می کنند.

← ادامه خبر …

صدف ۶۷۱ منتشر شد

نشریه صدف ۶۷۱ منتشر شد

صدف ۶۷۱

ششصد و هفتاد و یکمین شماره هفته نامه منطقه ای صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی، گزارش و … روز پنجشنبه ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۶ منتشر شد. “فاز دوم پارک بوستان به اتمام رسید” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

افتتاح مدرن ترین سینمای جنوب کشور در قشم، اقامتگاه بوم امینی در روستای سهیلی، بهره برداری از نیروگاه ۱۰ مگاواتی انرژی خورشیدی در قشم، دریانوردان جزیره قشم پیام آور دوستی به سواحل آفریقا و بنادر هند، برنامه های گردشگری تحت تاثیر حوادث جزئی قرار نگیرد، سفر به قشم برای تماشای طولانی ترین غار نمکی جهان و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف ویژه قشم می باشد.

شرکت گاز هرمزگان جزو ۵ شرکت برتر گاز استانی است

مهندس پروین:

شرکت گاز هرمزگان جزو ۵ شرکت برتر گاز استانی است

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

نشست مشترکی با حضور مهندس عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به همراه صدیقی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی گاز و اعضای هیات رییسه شرکت های گازی مستقر در منطقه در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز: در این نشست مهندس عراقی معاون وزیر نفت ضمن ابراز خرسندی از اتحاد و انسجام سه شرکت گازی در استان بیان نمود: هم اینک افتخار این را داریم که شرکت ملی گاز با تلاش شما بزرگواران به عنوان یکی از شرکت های برتر، تاثیرگذار و کلیدی در کشور شناخته شود.

مهندس عراقی ابراز امیدواری نمود: شرکت ملی گاز با گام های موثر خود در عرصه صنعت در آینده نزدیک به یک برند مبدل شده به نحوی که الگوی دیگر سازمان ها در ابعاد مختلف همچون روش ارزیابی مدیران قرار خواهد گرفت.

← ادامه خبر …

برترین‌های جشنواره هفته قرآن و عترت هرمزگان تجلیل شدند

برترین‌های جشنواره هفته قرآن و عترت هرمزگان تجلیل شدند

جشنواره هفته قرآن و عترت هرمزگان

طی آئینی با حضور نماینده معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسؤولان استانی از برترین‌های جشنواره هفته قرآن و عترت هرمزگان تجلیل شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، جشنواره هفته قرآن و عترت استان هرمزگان از ۱۲ الی ۱۷ اسفندماه سال‌جاری در بخش‌های مختلف هنری و با هدف شناسایی و معرفی قرآن و عترت در قالب هنر در استان برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در این مراسم گفت: معرفی دین از زاویه هنر سبب حفظ پویایی و جذابیت قرآن می‌شود.

علیرضا درویش‌نژاد با اشاره به فلسفه وجودی قرآن کریم اظهار داشت: قرآن برای معرفی زیبایی‌های خلفت و هدایت بشر آمده است، رساندن انسان به آرامش روحی از دیگر فلسفه وجودی قرآن کریم است.

← ادامه خبر …

صدف ۶۷۰ منتشر شد

نشریه صدف ۶۷۰ منتشر شد

صدف ۶۷۰

ششصد و هفتادمین شماره هفته نامه منطقه ای صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، گوناگون، حوادث، سلامت، گزارش و … روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۶ منتشر شد. “شهدا موجب بالندگی و افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

شرکت گاز هرمزگان جزو ۵ شرکت برتر گاز استانی است، شعرا و نویسندگان نقش مهمی در مردمی کردن فرهنگ منابع طبیعی دارند، برترین های جشنواره هفته قرآن و عترت هرمزگان تجلیل شدند، کلیات بودجه سال ۹۷ آبفای هرمزگان به تصویب رسید، ۴۰۰۰ نیروی مرزبانی امنیت دریایی مسافران نوروزی را تامین می کنند و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.