شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۴۰۰

در هفته هرمزگان برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی به صورت مجازی برگزار شد

در هفته هرمزگان برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی به صورت مجازی برگزار شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان معرفی فرهنگ هرمزگان را یکی از اهداف برگزاری هفته هرمزگان دانست و گفت: تلاش شد در این هفته  که از ۴ تا ۱۰ اردیبهشت برگزار گردید، نخبگان هرمزگانی معرفی شوند.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی اظهار داشت: آن چیزی که برای اجرا در هفته هرمزگان برنامه ریزی کرده بودیم و آنچه که با فرا رسیدن این هفته اجرا شد بسیار متفاوت بود.

وی افزود: برنامه‌های فرهنگی متنوعی اعم از جشنواره‌های فرهنگی و هنری، جشنواره تئاتر، جشنواره گویش عشایر شمال؛ جشنواره موسیقی بلوچ و … را در نظر داشتیم که متاسفانه به دلیل محدودیت‌های کرونایی اجرای آنها امکان پذیر نشد.

کمالی خاطرنشان کرد: برای برگزاری هر چه بهتر هفته فرهنگی هرمزگان تقریبا با تمام شهرداری‌ها برای اجرای برنامه در شهرهای تابعه به تفاهم رسیده بودیم و روابط عمومی دستگاه‌ها و ادارات نیز پای کار آمده بودند.

← ادامه خبر …

صدف ۸۵۳ منتشر شد

نشریه صدف ۸۵۳ منتشر شد

صدف ۸۵۳

هشتصد و پنجاه و سومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس بهره برداری شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

ساعت: ۰۲:۵۴ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

 

سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس بهره برداری شد

با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو؛

سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس بهره برداری شد

بهره برداری از سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس

سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس از آب شیرین کن یکصد هزار متر مکعبی، به دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش صدف نیوز، امین قصمی مدیرعامل آبفای هرمزگان در مراسم بهره برداری از این سامانه افزود: سامانه مذکور در قالب سه پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.

← ادامه خبر …

آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت قطعه دوم محور سیاهو – احمدی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت قطعه دوم محور سیاهو – احمدی

روکش آسفالت محور سیاهو – احمدی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: هدف از اجرای این پروژه‌ که در حدفاصل محور مواصلاتی روستای سیخوران به سمت احمدی اجرا خواهد شد، تسهیل در امر عبور و مرور، افزایش ایمنی، رفاه کاربران جاده ای و کاهش استهلاک ماشین‌آلات است.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدنی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت قطعه دوم محور سیاهو – احمدی گفت: ایمن سازی و ترمیم محور مذکور به صورت ویژه در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار دارد.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر ۵ کیلومتر از روکش آسفالت این مسیر اجرا شده است، افزود: بهسازی مسیر سیاهو – احمدی به طور مستمر مورد توجه قرار داشته و اجرای روکش آسفالت قطعه دوم آن به طول ۲۰ کیلومتر هم اکنون در دست اقدام می باشد.

← ادامه خبر …

هفته هرمزگان نماد همدلی، اتحاد، همگرایی و همزیستی مردم هرمزگان در طول تاریخ است

‌مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در پیامی به مناسبت هفته هرمزگان و روز ملی خلیج فارس:

هفته هرمزگان نماد همدلی، اتحاد، همگرایی و همزیستی مردم هرمزگان در طول تاریخ است

هفته استان هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در پیامی فرا رسیدن هفته هرمزگان و روز ملی خلیج فارس (۴ الی ۹ اردیبهشت) را به همه جامعه به ویژه مردم شریف هرمزگان به عنوان حافظان مرزهای فرهنگی و دریایی کشور تبریک گفت.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی هفته هرمزگان را تجلی ظرفیت ها و استعدادهای هرمزگان در تمامی حوزه های فرهنگی، هنری، ورزشی، اقتصادی، تجارت، صنعت، کشاورزی، شیلات و … دانست و گفت: هفته هرمزگان بستری است که از طریق آن می توان هرمزگان را در سطح ملی و بین المللی معرفی کرد.

← ادامه خبر …

صدف ۸۵۲ منتشر شد

نشریه صدف ۸۵۲ منتشر شد

صدف ۸۵۲

هشتصد و پنجاه و دومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و گزارش روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “حمل بار و کالا در بندرعباس ساماندهی می شود” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد، تلاش های شرکت گاز استان هرمزگان ستودنی است، اولویت اتاق بازرگانی بندرعباس در رویه های مالی حمایت از بازرگانان است، مقامات استان درگذشت زهرا اردیبهشتی بانوی کارآفرین و هنرمند هرمزگانی را تسلیت گفتند و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

#صدف

ساعت: ۰۲:۰۷ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۲/۰۱