سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ماجرای توقف سه خودرو نظامی در وسط بلوار غدیر بندرعباس چیست؟

لجبازی نیروی دریایی ارتش در بندرعباس همچنان ادامه دارد

بلوار ساحلی بندرعباس

بلوار ساحلی بندرعباس

چندی پیش عباس امینی زاده شهردار بندرعباس از لج بازی نیروی دریایی ارتش که مانع از تکمیل بلوار ساحلی غدیر شده است خبر داده بود و گفته بود علی رغم توافق به وجود آمده با نیروی دریایی ارتش و اعطای زمین معوض از سوی راه و شهرسازی در مقابل عقب نشینی نیروی دریایی، متاسفانه بخشی از بلوار نیمه تمام غدیر را با سه دستگاه خودرو نظامی مسدود کرده اند و مانع از ادامه عملیات تکمیل و آسفالت آن می شوند.

با رسانه ای شدن این موضوع و طرح آن در دادگستری هرمزگان، شاهد کوتاه آمدن نیروی دریایی بودیم و مسئولان شهرداری عزم خود را برای تکمیل سریع این بلوار جزم کردند که تا قبل از فرا رسیدن نوروز و ورود میهمانان نوروزی آنرا به اتمام برسانند. اما خبرنگار صدف طی بازدیدی که در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۲ از بلوار مذکور داشت متوجه  شد که باز هم سه خودرو نظامی در وسط بلوار پارک شده و همچنان مانع از عملیات اجرایی بلوار مذکور توسط شهرداری شده اند.

با توجه به اینکه زمان زیادی تا تعطیلات نوروز نمانده و سیل مسافران نوروزی از سراسر کشور به بندرعباس سرازیر خواهند شد ادامه این امر بی تردید مشکل ساز خواهد بود و شاهد مشکلات ترافیکی و تصادفات دلخراشی در این نقطه از شهر خواهیم بود لذا از مسئولان رده بالای کشوری و استانی انتظار می رود چاره اندیشی کنند. زیرا نیروی انتظامی، صدا و سیما، دانشگاه امیرکبیر، شرکت برق منطقه ای و آب منطقه ای عقب نشینی کرده اند و تنها نیروی دریایی همکاری نمی کند. مگر قرار نبود که پادگانها و مراکز نظامی کلاً به خارج از شهرها منتقل شوند؟ حالا اگر خارج نمی شوند لااقل اکنون چند متر عقب نشینی که می توانند داشته باشند و مشکلی برای نیروی دریایی ایجاد نمی کند.

به قلم: حسین فریدونی

 

Views: 15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *