سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

نشریه صدف از استانی به منطقه ای ارتقاء پیدا کرد

نشریه صدف از استانی به منطقه ای ارتقاء پیدا کرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: ارتقای سه نشریه گامرون، بندر و صدف از سوی هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قطعی و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران افزود: نشریه گامرون به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی علی تیماس و سردبیری علی اکسیر که از سال ۱۳۸۲ به صورت سه شماره در هفته چاپ می گردید و در جلسه هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت پس از بررسی عملکرد با روزنامه شدن گامرون از تاریخ ۴/۳/۹۴ موافقت گردید و می تواند به صورت همه روزه چاپ و در سطح استان منتشر می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اظهار داشت: نشریه صدف به صاحب امتیازی عبدالمجید دلشاد و مدیر مسئولی معصومه اکبری و سردبیری حسین فریدونی که از سال ۸۱ به صورت دو هفته نامه منتشر می شد نیز به هفته نامه ارتقا و گستره توزیع آن به صورت منطقه ای در استان های فارس، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان خواهد بود.

وی اضافه کرد: هفته نامه بندر به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی کامران حسین پور و سر دبیری کامبیز حسین پور که به صورت هفته نامه از سال ۸۷ منتشر می شد هم به دو هفته نامه ارتقاء پیدا کرد و می تواند به صورت منطقه ای در گستره کرمان، فارس، یزد و کهکیلویه و بویر احمد توزیع شود.

درویش نژاد ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای مطبوعات استان هرمزگان اذعان کرد: تلاش در جهت پیشرفت حوزه رسانه و مطبوعات از برنامه های مهم اعلام شده بود و بر اساس رأی زنی های به عمل آمده و طبق عملکرد نشریات و روزنامه ها ارتقای سایر مطبوعات نیز در حال پیگیری می باشد.

وی ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه مطبوعات در آگاهی بخشی به جامعه گفت: تعامل حوزه مطبوعات و رسانه با اداره کل در سطح بسیار مطلوب و به دور از هرگونه تنش است و با اعتمادی که از سوی دو طرف حاکم است نوید بخش آینده ای درخشان را در این حوزه پیش از گذشته شاهد خواهیم بود.

Views: 11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *