سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

ارائه هدیه استفاده از اپلیکیشن “مخابرات‌من” به مشتریان

ارائه هدیه استفاده از اپلیکیشن “مخابرات‌من” به مشتریان

شرکت مخابرات ایران، به منظور تشویق کاربران به استفاده از درگاه های غیرحضوری و به‌روز شرکت، پنج‌گیگابایت بسته ترافیکی تشویقی و رایگان برای استفاده‌کنندگان از اپلیکیشن مخابرات‌من (Mytci) و یا ثبت‌نام کاربران و ورود به بخش “مخابرات من” در وب‌سایت شرکت در نظر گرفته است.

به گزارش صدف نیوز به نقل اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سامانه مخابرات من یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد برای مراجعین و استفاده کنندگان از خدمات مخابرات است که هم از طریق اپ مخابرات‌من (Mytci) و هم از طریق نشانی اینترنتی my.tci.ir در اختیار کاربران و استفاده کنندگان از خدمات ارتباطی و مخابراتی قرار دارد.

← ادامه خبر …

Views: 14

شکسته شدن رکورد انتخاباتی امن، سریع و آرام در هرمزگان

شکسته شدن رکورد انتخاباتی امن، سریع و آرام در هرمزگان

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان

تلاش‌های شبانه روزی مخابرات منطقه هرمزگان در رقم‌زدن حماسه ملی انتخابات به ثمر نشست.

به گزارش صدف نیوز، مهندس هاشمی مدیر مخابرات منطقه هرمزگان از افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه در روز انتخابات خبرداد و گفت: با تلاش کارکنان مخابرات منطقه هرمزگان و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های فنی صورت گرفته در ایجاد شبکه‌های ارتباطی، زیرساخت‌های لازم برای برقراری ارتباطی امن و پایدار در روز انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در سطح  استان به نحو مطلوب فراهم گردید.

گفتنی است، اقدامات گسترده‌ای برای بهینه سازی شبکه ارتباطی در تمام بخش‌ها اعم از ثابت، سیار و دیتا به منظور برگزاری انتخاباتی امن انجام شد که برخی از مهم‌ترین آنها به این شرح است:

← ادامه خبر …

Views: 26

آیا الحاق سازمان ثبت اسناد و املاک به وزارت دادگستری قطعی می‌شود؟

آیا الحاق سازمان ثبت اسناد و املاک به وزارت دادگستری قطعی می‌شود؟

سازمان ثبت اسناد و املاک

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق بندی به لایحه برنامه هفتم توسعه مصوب کردند که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از قوه قضائیه به وزارت دادگستری الحاق شود.

به گزارش صدف نیوز، در نشست علنی روز چهارشنبه سوم آبان ماه ۱۴۰۲ مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزییات لایحه برنامه هفتم توسعه، بندالحاقی (۱) ماده ۱۱۳ این لایحه به تصویب نمایندگان رسید. همچنین بند الحاقی (۲) ماده (۱۱۳) با تشخیص رییس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

بر اساس بندالحاقی (۱) ماده ۱۱۳، ساماندهی وکالتنامه‌ها به منظور شناسایی اموال مازاد شبکه بانکی؛ قوه قضائیه مکلف است تا پایان سال اول برنامه در مورد وکالت نامه‌ها و قراردادهای صلح نسبت به موارد زیر اقدام کند:

← ادامه خبر …

Views: 67

رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا» نماد فرهنگی جوانی جمعیت در هرمزگان

رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا» نماد فرهنگی جوانی جمعیت در هرمزگان

رونمایی از عروسک های دادا و کاکا

مراسم رونمایی از عروسک‌های «دادا و کاکا»، نماد فرهنگی فرزندآوری در هرمزگان به همت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور رئیس این دانشگاه و مسئولان، برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، عروسک‌های «دادا و کاکا» با هدف تأثیرگذاری بر مخاطبان کودک و نوجوان و مطالبه آن‌ها از پدر و مادر برای داشتن دادا (خواهر) و کاکا (برادر)، مقابله با آسیب‌های «تک فرزندی» و فرهنگسازی و ترویج جوانی جمعیت و فرزندآوری طراحی و ساخته شدند.

ایده و اجرای این کار ارزشمند به همت کمیته رسانه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (مدیریت روابط عمومی دانشگاه) انجام شده است.

← ادامه خبر …

Views: 85

مخابرات، تلکام جمهوری اسلامی ایران است

معاون برنامه ریزی و راهبردی وزارت ارتباطات:

مخابرات، تلکام جمهوری اسلامی ایران است

مخابرات، تلکام جمهوری اسلامی ایران است

معاون برنامه ریزی و راهبردی وزارت ارتباطات با حضور در استودیوو اتاق خبر گروه مخابرات ایران در بیست و چهارمین نمایشکاه تلکام گفت: موضوع تلکام همچنان به عنوان فناوری های پیشران در صنایع جدید مطرح می شود بنابراین از نگاه های مختلف قابل بررسی است .

به گزارش صدف نیوز، علی اصغر انصاری با اشاره به اینکه مخابرات تا به امروز نقش خودش را به درستی  انجام داده است گفت : می توان گفت که مخابرات، تلکام جمهوری اسلامی ایران است.

وی  نرم افزاری شدن تلکام امسال  را مهمترین ویژگی این نمایشگاه دانست و گفت:  در حال حاضر در تمامی صنایع، هوش مصنوعی و پردازش ابری نقش خودش را بیش از پیش ایفا کرده است.

← ادامه خبر …

Views: 147

بیش از ۱۲ هزار فرد مشکوک به فشارخون بالا و دیابت در هرمزگان شناسایی شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد:

بیش از ۱۲ هزار فرد مشکوک به فشارخون بالا و دیابت در هرمزگان شناسایی شدند

دکتر ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

بیش از ۱۲ هزار نفر مشکوک به فشارخون و دیابت در هرمزگان شناسایی شدند. این افراد در پویش ملی غربالگری دیابت و فشارخون شرکت کردند.

به گزارش صدف نیوز، این پویش ملی با هدف تشخیص زودرس و درمان به‌موقع فشارخون بالا و دیابت؛ از ۲۰ آبان ماه در سرتاسر کشور آغاز شده و تا ۱۵ دی‌ماه ادامه دارد.

به گفته دکتر عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان هرمزگان؛ نیمی از افراد مبتلابه بیماری دیابت و فشارخون، از بیماری خود اطلاع ندارند که با پیوستن به پویش ملی سلامت و انجام غربالگری دیابت و فشارخون، می‌توانند از سلامت خودآگاه شوند.

در این مدت بیش از ۳۷۰ هزار نفر از جمعیت بالای ۱۸ سال هرمزگان (۳۲درصد جمعیت هدف) از آغاز پویش ملی سلامت تاکنون در طرح غربالگری دیابت و فشارخون شرکت کرده‌اند.  این پویش در استان در تمام خانه‌های بهداشت (۶۱۸)، پایگاه‌های سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت (۱۷۷) و ۳۰ تیم‌های سیار در ادارات، دانشگاه‌ها، مدارس، مراکز تجمعی در حال اجرا است.

← ادامه خبر …

Views: 192