شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

کلیه روستاهای بالای ۱۰۰ خانوار فاقد راه آسفالته هرمزگان تا پایان سال آسفالت می شوند

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان:

کلیه روستاهای بالای ۱۰۰ خانوار فاقد راه آسفالته هرمزگان تا پایان سال آسفالت می شوند

آسفالت جاده های روستایی هرمزگان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان گفت: طی دو سال گذشته ۲۹۵ کیلومتر راه روستایی در استان احداث شده و برای اجرای این پروژه ها بالغ بر دو هزار و ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدینی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با اشاره به  نقش و جایگاه ویژه راه روستایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی مناطق روستائی گفت: در قالب اجرای طرح‌‌های ابرار، طی دو سال گذشته ۲۹۵ کیلومتر راه روستایی در استان احداث شده است.

← ادامه خبر …

مصرف گاز در هرمزگان بیش از ۱۸ درصد رشد داشته است

مصرف گاز در هرمزگان بیش از ۱۸ درصد رشد داشته است

سید احسان قنادزاده

رئیس اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان از رشد بیش از ۱۸ درصدی مصرف گاز در هرمزگان درسال ۹۹ به مدت مشابه سال  ۹۸ خبرداد.

به گزاش صدف نیوز، سید احسان قنادزاده، رئیس اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان، میزان مصرف گاز طبیعی در سال ۹۹ در این استان را ۷ میلیارد و۶۸۳ میلیون و ۳۵۵هزار متر مکعب اعلام کرد و افزود: این میزان مصرف گاز در سال گذشته به مدت مشابه سال  ۹۸، بیش از ۱۸درصد رشد داشته است.

وی اظهارکرد: از این مقدار گاز مصرفی، مصارف نیروگاه ها با بیش از ۴۱درصد،خانگی با  ۲۳.۴درصد، CNG  با ۳.۳درصد و  صنعتی با  ۵. رشد به نسبت سال ۹۸، همراه بوده است.

← ادامه خبر …

سرپرست شرکت برق منطقه ای هرمزگان منصوب شد

سرپرست شرکت برق منطقه ای هرمزگان منصوب شد

مهندس ترابی، برق منطقه ای هرمزگان

طی حکمی از سوی مهندس متولی زاده مدیر عامل شرکت توانیر، مهندس مختار ترابی به عنوان سرپرست شرکت سهامی برق منطقه ای استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش صدف نیوز، در پی بازنشسته شدن مهندس کهوری، مدیر عامل سابق شرکت برق منطقه ای که به مدت بیش از ۱۰ سال (ازمرداد سال ۱۳۸۹ تا اسفند ۱۳۹۹) مدیریت این مجموعه صنعتی را بر عهده داشت، مهندس ترابی معاون بهره برداری این شرکت به عنوان سرپرست شرکت برق منطقه ای هرمزگان معرفی شد. وی ۲۸ سال سابقه خدمت در صنعت برق استان را در کارنامه خود دارد و مسئولیت های مختلفی از جمله معاونت بهره برداری، مشاور عالی مدیر عامل در زمینه فنی، مدیر راه اندازی و تحویل گیری نیروگاه ایسین و … را بر عهده داشته است.

ساعت: ۱۰:۴۹ قبل از ظهر – ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

هرمزگان میزبان هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور

معصومه قاسمی خبر داد:

هرمزگان میزبان هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور

معصومه قاسمی گوربندی

رئیس خانه مطبوعات استان هرمزگان از میزبانی هیات مدیره خانه مطبوعات کشور خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، معصومه قاسمی گوربندی گفت: هیات مدیره خانه مطبوعات کشور، نخستین نشست خود در سال ۱۴۰۰ در استان هرمزگان و شهر بندرعباس برگزار خواهد کرد.

وی افزود: هیئت مدیره خانه مطبوعات کشور در این نشست دو روزه، ضمن دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان هرمزگان، مسائل و مشکلات این قشر تاثیرگذار استان را مورد بررسی قرار خواهند داد.

← ادامه خبر …

حقوق ۳۰۰ میلیون تومانی شاگرد اول دانشگاه هرمزگان در شرکت لارسن توبرو

حقوق ۳۰۰ میلیون تومانی شاگرد اول دانشگاه هرمزگان در شرکت “لارسن توبرو”

مجتبی دیرباز

جالب است بدانید: شرکت “لارسن توبرو” از پیمانکاران بزرگ شرکت های صنایع غذایی دنیا است که تولید کننده محصولاتی نظیر پپسی، چای لیپتون، تیغ ژیلت، پودر تاید و … می باشد. این شرکت ۴۵ هزارنفرکارمند دارد و سال گذشته ۲۰ میلیاد دلار درآمد داشته است.

به گزارش صدف نیوز، مجتبی دیرباز شاگرد اول مهندسی عمران دانشگاه هرمزگان در سال ۷۷ که اکنون دارای مدرک دکترای مهندسی سازه از دانشگاه شیکاگو آمریکاست و رئیس بازوی عمرانی این شرکت در آمریکای شمالی می باشد، با حقوق ماهانه حدود ۳۰۰ میلیون تومان دارای بالاترین میزان حقوق میان مدیران، مهندسین، و کارمندان شرکت لارسن توبرو در آمریکا شناخته شد.

گفتنی است این دانشجوی نخبه هرمزگانی دارای مدال برنز المپیاد کامپیوتر در کشور بوده و پروانه نظام مهندسی از ١۴ ایالت آمریکا را اخذ کرده است.

ساعت: ۱۱:۰۷ قبل از ظهر – ۹۹/۱۲/۲۹

از هر جهت خوش آمدید

تخفیف ۴۰% همراه اول

تخفیف ۴۰% همراه اول

ساعت: ۰۷:۳۴ بعد از ظهر – ۹۹/۱۲/۲۸